2019 yılında Kova ve yükselen Kova burçlarını neler bekliyor?

2019 yılında Jüpiter’in desteğini hissedeceksiniz. Geçen yıl kariyer evinizden geçen Jüpiter, bu yıl size çabaladığınız şeyler ile ilgili sonuç alma imkanı sağlayacak.

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2019 15:43
Değiştirme Tarihi: 10.01.2019 15:43
2019 yılında Kova ve yükselen Kova burçlarını neler bekliyor?

Sosyal çevrenizden alacağınız destekler ile yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu yıl ne kadar sosyal ve göz önünde olursanız o kadar fazla ufkunuz genişleyecektir. Yeni arkadaşlıklar kurmak, belirli gruplarda ön plana çıkmak, organizasyonlarda yer almak için çok güzel bir yıl olacak. Çevrenizdeki kişilerin değiştiğini ve yeni insanlarla irtibat halinde olacağınızı göreceksiniz. Yeni çevrenizden biriyle arkadaşlık ilişkiniz, aşk ilişkisine dönüşebilir.

Uranüs aile hayatınız, bağlarınız üzerinde değişimlere sebep olacak. Uranüs Kova burcunun yönetici gezegenidir bu nedenle hayatınızda büyük değişimlere sebep olacak. Aile fertleri ile ilgili önemli olaylar yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizde sağlık problemleri yaşanabilir. Aile içinde geçmişte kaldığını düşündüğünüz konular çözüme kavuşması adına tekrar gündeminize gelebilir. Bu süreçte aidiyet duygusunuz sınanabilir. Evlenme, boşanma, aile bağlarındaki değişimler bu transitin ana konularıdır. Evinizi değiştirebilir ya da dekorasyon yapabilirsiniz. Ailenizin yanından ayrılıp, farklı bir eve yerleşebilirsiniz.  Bambaşka bir ülkeye taşınabilirsiniz. Bu değişimler hiç gündeminizde yokken birden ortaya çıkacak. 

Yıl içerisinde gerçekleşen tutulmalar hayatımızda önemli olayların meydana gelmesine sebep olur. 2017-2018 tutulmalarının Aslan ve Kova aksında gerçekleşmesi hayatınıza yenilikler getirmiş olabilir. Doğum haritasındaki etkiye göre bu değişimler kimi Kovalar için çok zorlayıcı şekilde meydana geldi. Şimdi biraz daha nefes alacağınız bir yıla girmiş bulunuyorsunuz. Tutulmaların Yengeç ve Oğlak aksına geçişi sizi rahatlatacak. Yükselen Kovalar tutulma etkilerini 6/12 aksında yaşayacaksınız. Satürn sizin bilinçaltınızı temizlemenizi, korkularınızdan, endişelerinizden arınmanızı istiyor. Bunun için ise bazı şeylerle yüzleşmek durumunda kalacaksınız. Bazı gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Psikolojik olarak kendinizi yıpranmış hissedebilirsiniz. Yaşamınızı ve bu yaşamdaki misyonunuzu sorgulayacaksınız Eğer kendinizi iyi hissetmiyorsanız Satürn geçişi yaşayacağınız bu dönemde psikolojik destek alabilirsiniz. Yoga, meditasyon, bilinçaltı çalışması, spritüel çalışmalar yapabilirsiniz. Bu yıl sağlığınız ile ilgili çok dikkatli olmalısınız. Yılın ikinci yarısında iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşabilirsiniz. İşe girmek istiyorsanız yaz dönemini iyi değerlendirin. Başvurularınızı yapın. Eğer çalışıyorsanız departman değişikliği, statü değişikliği yaşayabilirsiniz. Buna paralel olarak maddi kaynaklarınızda artış yaşayabilirsiniz. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

 

Kübra DENİZCİ