2019 yılında Koç ve yükselen Koç burçlarını neler bekliyor?

2019 yılı Koç burçları için şanslı bir yıl olacak. Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter bu yıl size hayallerinizi gerçekleştirmeniz için çok güzel destek veriyor.

Yayınlanma Tarihi: 25.12.2018 14:44
Değiştirme Tarihi: 25.12.2018 14:49
2019 yılında Koç ve yükselen Koç burçlarını neler bekliyor?

Kendinize bir istek ve ihtiyaç listesi hazırlayıp, yeni yıla girdiğiniz gibi bu konularla ilgili adımlar atabilirsiniz.  Yılın ilk aylarında kendinizi oldukça enerjik ve coşkulu hissedeceksiniz.

Yükselen Koç burçları Jüpiter’in 9. evinizden geçişiyle dünyayı gezme hayaliniz varsa ve imkanlarınız da elveriyorsa bu yıl hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzun mesafeli yolculuklar, yabancı kültürleri tanımak için şahane bir yıl sizleri bekliyor. Uluslararası ticaret, eğitim, yayıncılık gibi sektörlerde çalışıyorsanız fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kitap yayınlama düşünceniz var ise bu seneyi değerlendirebilirsiniz. Üniversite sınavına girecek olan 'Koç'ların şans yanında olacak. Eğitim hayatını bitirmiş, fakat öğrenme aşkınız bitmemiş ise yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.  Bu yıl bilgiyi almak ve paylaşmak sizin için keyifli olacak.

Hayatımızdaki gelişmeler ve önemli olaylar tutulmaların etkisi ile yaşanmaktadır. Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmalar sizi kariyer ve aile hayatı konularında etkileyecek. Kariyer evinizde hem Satürn’ü hem de Pluto’yu ağırlıyorsunuz. İş hayatınız üzerine yoğunlaşmanız gereken bir yıl sizleri bekliyor. Tutulmaların etkisi ile yeni iş fırsatları yakalayabilir, kariyerinizde bir dönüm noktasına gelebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. Eğer işinizden mutlu değilseniz, yeni iş başvurularında bulunun. Ocak ayı tutulmalarını değerlendirin. Bazı Koç burçları işlerinden ayrılmak durumunda kalacaklar. Yöneticileriniz ile aranızda sorunlar yaşanabilir. Ama unutmayın Satürn bulunduğu yerde emek verilmesini ister. Siz doğru adımlar atar ve yeterli sorumluluğu alırsanız uzun vadede kazanan siz olursunuz. Yılın ikinci yarısında aile konuları gündeminizde olacak. Bekar iseniz aile kurmak ve evlenmek isteyebilirsiniz. Evli iseniz ailenizle daha fazla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Çocuklarınız evlenebilir, aile içerisinde bir düzen değişikliği olabilir, taşınmak ya da evinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Doğum haritanızdaki etkiye göre bu sene aile büyüklerinizden kayıplar yaşayabilirsiniz.

Uranüs, mart ayı itibariyle maddi kaynaklar ve gelirlerinizi temsil eden alana giriş yapacak. 7 yıllık süreçte gelirlerinizde ani değişikliklerin olduğunu fark edeceksiniz. Sağı solu belli olmayan bir gezegenin gelirlerinizi etkileyecek olması para idaresi konusunda sizi zorlayabilir. Doğum haritanızdaki açısal etkilere göre maddi kayıplar yaşamanız da, sahip olduklarınızın aniden değerlenmesi de mümkün olabilir. Uranüs’ün bu alandaki hareketi maddi değerler ile ilgili bakış açınızda köklü değişiklikler yapacaktır. Para kazanmanın farklı yollarını keşfedebilirsiniz. Teknolojik gelişmelerden faydalanarak yaratıcı fikirlerle gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Hayatınızda önemli gelişmelerin olacağı bir yıl sizleri bekliyor. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ