2019 yılında İkizler ve yükselen İkizler burçlarını neler bekliyor?

İkizler burçlarının 2019 yılındaki gündemini meşgul edecek konular ilişkiler ve maddi konular olacak.

Yayınlanma Tarihi: 28.12.2018 15:15
Değiştirme Tarihi: 28.12.2018 15:15
2019 yılında İkizler ve yükselen İkizler burçlarını neler bekliyor?

Evlilik hayali kuranlara müjde!  Yükseleni İkizler burcu olanların Jüpiter ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar ve anlaşmalar evinde seyahat ediyor olacak. Hayatınıza güzellikler getirecek ilişki fırsatı yakalayacaksınız. Eğer güzel giden bir birlikteliğiniz varsa bu yıl evlenmeyi düşünebilirsiniz. Eğer evliyseniz, birlikteliğinizi perçinleyecek fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Yolunda gitmeyen evlilikler için bir şifalanma fırsatı olabilir. Bazen birlikteliklerin bitmesi sizin için daha hayırlıdır. Bu süreç size ilişkinizden ya da evliliğinizden özgürleşme fırsatı verebilir. Aynı zamanda ortalıklar evi olduğundan bir iş anlaşması yapabilir, ortak projelerde çalışabilirsiniz. İş anlaşmaları ve ortaklıklar yaparken Merkür retrosu zamanlarına denk getirmemelisiniz.

Hayatımızdaki gelişmeler ve önemli olaylar tutulmaların etkisi ile yaşanmaktadır. Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmalar  sizi maddi kaynaklarınız alanında etkileyecek. Bir yıl boyunca parasal konular ile ilgili önemli kararlar alacak ve bütçenizde değişimler yaşayacaksınız. Doğum haritanızda aldığınız etkiye bağlı olarak kimileriniz için bu maddi kaynakların çok artacağı ve rahatlayacağınız bir dönemi işaret ediyor olabilir. Ama sert etkiler alan kişiler için para ile sınanma söz konusu olacak. Özellikle ortak paylaşımlarınız, yatırımlarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Kredi ve borçlarınız var ise bu yıl ödemeler konusunda zorlanabilirsiniz. Yanlış atılacak adımlar iflas yaşamaya sebep olabilir. Mümkün olduğunca borçlanmamaya çalışmalısınız. Gelirleriniz ile ödemeleriniz arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Miras davalarınız var ise bu  konularda gecikmeler yaşanabilir.

Uranüs sizin bilinçaltınızı etkileyecek bir alandan geçiş yapıyor. Bu süreçte yalnız kalmaktan eskiye nazaran daha fazla keyif alırsınız. İçsel bir yolculuğa çıkmak, meditasyon çalışmaları yapmak için uygun bir dönemdir. Bilinçaltınızda sıkışıp kalmış korkularınız, endişeleriniz ortaya çıkar. Kendinizi sıkışmış ve çaresiz hissedebilirsiniz. Fakat bu süreç sizin kendinizi yenilemeniz ve korkularınızdan arınmanız için bir fırsattır. Görmezden geldiğiniz şeyleri iyileştiremezsiniz. Bu nedenle ortaya çıkan huzursuzluk aslında sizin farkındalık sağlamanız içindir. Size zarar veren olgulardan bu süreçte kurtulabilir, ruhunuzu şifalandırabilirsiniz. Rüyalarınız mesaj içerikli olacaktır. Sezgileriniz güçlenecektir. Size ipucu olarak gelen mesajları yakalamaya çalışın. İç sesinize güvenin. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ