2019 yılında Boğa ve yükselen Boğa burçlarını neler bekliyor?

Değişime hazır mısınız? Uranüs’ün sizin burcunuza geçiş yapması hayatınızda köklü değişiklikler yaşamanıza ve önümüzdeki 7 yıl boyunca yeni bir yaşam şekli oluşturmanıza sebep olacak.

Yayınlanma Tarihi: 27.12.2018 15:38
Değiştirme Tarihi: 27.12.2018 15:38
2019 yılında Boğa ve yükselen Boğa burçlarını neler bekliyor?

Boğa değişime en çok direnen burçlar arasındadır. Fakat bu transitte değişime ne kadar direnseniz de, engelleyemeyeceksiniz. Yapmam dediğiniz şeyleri yapmanıza, tabularınızı yıkmanıza sebep olacak. Bağımsızlığınız ve benliğiniz ön plana çıkacak. Çevrenizdeki kişilerden “ne kadar çok değiştin” cümlesini çok fazla duyacaksınız. Dış görüşünüzde, giyim tarzınızda, zevklerinizde de farklılıklar olacak. Önyargıyla yaklaştığınız her durumu tekrar gözden geçireceksiniz. Tutucu yaklaşımlardan uzaklaşıp özgürleşeceksiniz. Nisan ayında doğmuş Boğa burçları bu etkiyi 2019 yılında daha fazla hissedecek. Aniden evlilik kararı alabilir, iş değiştirebilir, ülke değiştirebilir, boşanabilirsiniz. Bu yıl size “beklenmeyeni, öngörülemeyeni” getirecek.

Yükselen burcu Boğa olanlar; 2019 yılında şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter maddi açıdan size destek verecek. Bu yıl sadece kendi imkanlarınızla kazanç elde etmeyeceksiniz. Ortaklaşa işlerden gelir elde edebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler ile uzun zamandır kapatmak istediğiniz borç ve kredilerinizi kapatabilirsiniz. Beklediğiniz alacakların tahsil edilmesi için olumlu bir zamandır. Bono, tahvil hisse senedi gibi ortak yatırımlarınızda beklenmeyen artışlar olabilir. Bu durumu fırsata çevirebilirsiniz. Sonuca ulaşmayan bir miras davası sonuçlanabilir. Eşinizin veya ortağınız gelirinde bir artış olabilir. Bu durumdan fayda sağlayabilirsiniz. Fakat bu transitte dikkat edilmesi gereken şey yeni yatırımlar yaparken, kredi çekerken, borçlanırken mevcut durumunun doğru analiz edilmesidir. Alacak verecek dengesi sağlanmazsa sorunlar yaşanabilir. Jüpiter’in büyütücü etkisi gelirinizdeki artışla heyecanlanıp, yanlış yatırımlar yapmanıza sebep olmasın. Bu sene içerisinde olacağınız ameliyatlarda korunursunuz. Jüpiter koruyucu etkiye de sahiptir.

Hayatımızdaki gelişmeler ve önemli olaylar tutulmaların etkisi ile yaşanmaktadır. Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmalar  3-9 ev aksında yaşanacak.  Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, komşularınız ile ilgili gelişmeler gündeminizde olacak ve siz yakınlarınızla ilgileneceksiniz. Kısa ve uzun mesafeli bolca yolculuk yapacaksınız. Satürn size yaşam amacınızı ve inançlarınızı sorgulatıyor olabilir. Neden bu hayattasınız, hayat amacınız ne? Felsefi bir yaklaşımla hayatınızı ve gerçeklerinizi sorgularken yeni eğitimler almak isteyebilir, düşünce kulüplerine üye olabilir, farklı çevrelerde yer alabilirsiniz. Bu sene projeleriniz üzerinde çalışmalısınız. Kendinizi ifade etme şansı bulacaksınız. Sosyal medyayı başarılı bir şekilde kullanabilir, seminerler verebilir, yayıncılık konusunda adımlar atabilirsiniz. Tutulmalar bu konularda ön plana çıkmanız ve tanınmanız için size destek verecek. Yurtdışı ile iş yapıyor, uluslar arası ticaretle ilgileniyorsanız bazı sorunlar, gecikmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Değişime direnmeyin ve önünüze çıkan yeni fırsatları yakalamaya çalışın. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ