2019 yılında Başak ve yükselen Başak burçlarını neler bekliyor?

Başak burçları 2019 yılı boyunca en şanslı olacağınız alan aileniz ile ilgili konular ve ev hayatınız olacak.

Yayınlanma Tarihi: 02.01.2019 16:20
Değiştirme Tarihi: 11.06.2019 12:19
2019 yılında Başak ve yükselen Başak burçlarını neler bekliyor?

Yeni bir eve mi taşınmak istiyorsunuz? Bir yıllık süreçte güzel fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Yer değişiklikleri ya da bulunduğunuz evinizi dekore etmeniz için uygun bir dönem, bunu değerlendirmelisiniz. Emlak alım satımlarında beklediğinizden daha şanslı olacaksınız. Gayrimenkule yatırım yapabilirisiniz. İstediklerinizi gerçekleştirmek için ailenizden destek alabilirsiniz. Aile kurmak istiyorsanız bu dönemde evlenmeniz sizin için güzel bir seçim olabilir.

Hayatımızdaki önemli olayları güneş ve ay tutulmaların etkisi ile yaşıyoruz. Yengeç-Oğlak tutulmaları aşk ilişkileriniz ve sosyal çevreniz ile ilgili gelişmelerin olmasına sebep olacak. Oğlak burcundaki Satürn aşk evinizden geçerken, size verdiği olumlu destekle hayatınıza kalıcı olarak girecek kişilerin gelmesini sağlayacak. Bugüne kadar rayına oturmayan ilişkileriniz var ise bu ilişkiler üzerinde daha çok düşünecek ve bir karara varacaksınız.  Satürn geçişi sizin ilişkileriniz konularında sınanmanıza da sebep olabilir. Eğer yanlış ve hatalı ilişkilerde diretirseniz sıkıntılar ve tatsız olaylar yaşayabilirsimiz. Evliyseniz çocuk sahibi olmayı düşüneceksiniz. Çocuğunuz varsa bu sene çocuğunuzun hayatında önemli bir gelişme olabilir. Çocuğunuz evlenebilir, üniversiteyi kazanabilir. Ocak ayı tutulmasının etkisiyle borsa, şans oyunları vb alanlardan para kazanabilirsiniz. Tutulma etkisiyle arkadaş çevrenizde de değişiklikler olabilir. Bazı arkadaşlarınızla ilişkiniz son bulurken, yeni sosyal gruplara katılıp yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Uranüs inançlarınız, hayata bakış açınız, düşünceleriniz üzerinde değişimlere sebep olacak. Bu transit herhangi bir konuda eğitim almak ve uzmanlaşmak açısından çok elverişlidir. Uzun zamandır ilgilenmek istediğiniz bir konuyu gündeminize alıp, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Uranüs ani olayları da temsil ettiğinden sert etkisinde aniden üniversiteyi bırakma kararı da alabilirisiniz. Bu yıl sık sık yurtdışına çıkabilirsiniz. Uluslar arası ticaret ve internet üzerinde yapılan işlerden para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda yabancı biri ile tanışıp, yurtdışına taşınma kararı alabilir ya da bir ortaklık kurabilirsiniz. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ