2019 yılında Balık ve yükselen Balık burçlarını neler bekliyor?

2019 yılında Balık ve yükselen Balık burçlarını neler bekliyor?
Yayınlanma Tarihi: 11.01.2019 16:33 | Değiştirme Tarihi: 11.01.2019 16:33

2019 yılının fırsatlarını yakalayabilmek için, hayatınızdaki gerçekliklerin farkına varmalı ve kendiniz için yeni başlangıçlar yapmalısınız. 

Balıklar hayatınızda birçok belirsizlik olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Artık bir düzeninizin olmasını ve belirsizliklerin son bulmasını istiyorsunuz. Yapabilecekleriniz konusunda gerekli cesareti kendinizde bulamıyorsunuz. 2019 yılının fırsatlarını yakalayabilmek için, hayatınızdaki gerçekliklerin farkına varmalı ve kendiniz için yeni başlangıçlar yapmalısınız. 

Yükselen Balıklar; 12 yıl sonra Jüpiter tekrar onuncu evinizden geçiş yapıyor. Doğum haritasındaki en özel noktalardan biri olan bu geçiş sizin toplumdaki yeriniz, görevleriniz, sorumluklarınız, kariyer hayatınız ile ilgili değişimlerin olacağını gösteriyor. Toplum önündeki imajınızı yenilemek için bir fırsat yakalıyorsunuz. Statü ve prestij kazanabilirsiniz. Kariyer değişikliği yapabilir, terfi alabilir, yeni bir iş kurabilirsiniz. Beraber çalıştığınız yöneticilerinizden destek alabilirsiniz. Burada önemli olan sorumluluklarınızın farkında olmanızdır. Ne kadar üretir ve çalışırsanız, bu sene karşılığını fazlasıyla alırsınız. 

Satürn geçişi sosyal çevrenizde bir arınmaya gidebileceğinizi gösteriyor. Size faydası olmadığını düşündüğünüz, değersiz ve samimiyetsiz olan arkadaşlıklar bu yıl bitebilir. Kendinizi kalabalıklar içersinde yalnız hissediyor olabilirsiniz. Sırtınızı yaslayabileceğiniz ve güvenebileceğiniz kişilere ihtiyaç duyacaksınız. Bazılarınız güçlü ve yaşlı olan kişilerden büyük destekler alabilir. Sosyal derneklerde ve kurumlarda görev almak isteyebilirisiniz. 

Hayatımızdaki önemli gelişmeleri tutulmaların etkisiyle yaşıyoruz. Yengeç ve oğlak aksında olan tutulmalar uzun süredir gerçekleşmesini istediğiniz bir dileğin gerçek olmasına sebep olabilir. Yalnız iseniz yılın ikinci yarısında güzel bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Evliyseniz bu sene çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Yılın ilk yarısında yeni insanlarla karşılaşacaksınız. Hayatınızdan uzaklaştırdığınız kişilerin yerine yeni dostluklar kuracaksınız. 

Bol bol kısa mesafeli yolculuklar yapacağınız bir sürece giriyorsunuz. Yeni yerler keşfetmek isteyeceksiniz. Uzun süredir hayalinizi kurduğunuz seyahat planları bu yıl gerçekleşecek. Kendinizi eskisinden çok daha farklı bir şekilde ifade etmeye başlayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlar sizdeki değişimi fark edecek. Arkadaşlıklar, komşular ve kardeşler ile aranızdaki ilişkide değişimler olabilir. Eğitim, halkla ilişkiler vb. insanlarla iletişim içerisinde olduğunuz bir mesleğiniz varsa bu süreç size fırsatlar getirecek. Uzunca bir süredir maddi açıdan sınanıyordunuz. Para bir yerden gelirken, bir yerden hızlıca gidiyordu. Maddi kaynaklarınızdaki dengesizlik artık son buluyor. Borçlarınızın azalması ile rahatlayacak ve rahat bir nefes alacaksınız. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ