2019 yılında Aslan ve yükselen Aslan burçlarını neler bekliyor?

2019 yılında rahat bir nefes aldığınızı hissedeceksiniz. Geçen bir buçuk yıl içerinde Aslan-Kova aksında gerçekleşen tutulmalarla birlikte hayatınızda çok ciddi değişimler yaşadınız.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2018 15:00
Değiştirme Tarihi: 31.12.2018 15:00
2019 yılında Aslan ve yükselen Aslan burçlarını neler bekliyor?

Yeni bir kariyer planlamak, iş kurmak, iflas etmek, evlenmek, boşanmak, çocuk sahibi olmak vb gibi hayatınızın gidişatını ciddi anlamda değiştiren bir dönemi geride bırakıyorsunuz. 2019 yılında kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedeceksiniz.

Yükselen Aslanlar; sizler için oldukça keyifli bir dönem başlıyor. İstediğiniz şeyler uğruna coşkuyla ve hevesle mücadele edebilirsiniz. Yalnız olan Aslanlar için aşk zamanı! Jüpiter aşk evinizden geçerken yeni insanlarla tanışabilir, keyifli birlikteliklere yelken açabilirsiniz. Eğer mevcut bir ilişkiniz varsa partnerinizle daha keyifli vakit geçireceksiniz. Bu yıl eğlenmek, hobilerinize vakit ayırmak, yaratıcı yeteneklerinizi kullanmak, hayalinizdeki projeye başlamak, daha fazla sosyalleşmek için çok uygun. Tadını çıkarın. Borsayla ilgileniyorsanız bu yıl para kazanma şansınız oldukça yüksek. Bu sene ailenize yeni bir üye katılabilir. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Jüpiter geçişi çocuğu olan Aslanların, çocukları ile ilgili güzel ve mutlu edici şeyler yaşamalarında da etkili olacaktır.

Yengeç ve Oğlak tutulmalarını 6-12 aksında yaşayacaksınız. Bu yıl sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yıl içinde mutlaka check-up yaptırmalısınız. Doğum haritanızdaki etkilere göre kronik bir rahatsızlığınızın şifa bulacağı bir yıl da olabilir. Ama siz her koşulda temkinli olmalısınız. Beslenme düzeninizi değiştirebilir, diyet programlarını kolaylıkla uygulayabilirsiniz. 2019 zihinsel olarak bir dönüş geçireceksiniz. Bilinçaltınızda sizi zorlayan olgulardan arınma zamanı!

Kariyer hayatınızda gerçekleşecek değişikliklere hazır mısınız? Uranüs kariyer evinizden geçerken iş hayatınızda ve toplumsal statünüzde önemli değişiklikler yaşayacaksınız. Kiminiz işinden ani şekilde ayrılıp, yepyeni bir alanda işe başlayabilir. Kariyerdeki ani değişimler sarsıcı olsa da, sizin için yeni kapıların açılacağını unutmayın. Yeniliklere açık olmanız, mesleki olarak donanımınızı arttıracak şeylerle uğraşmanız sizin için faydalı olacaktır. Kendinizi artık çok daha güçlü hissedeceksiniz. İş hayatınıza yön veren kişi siz olacaksınız. Maddi kaynaklarınız ciddi anlamda değişecek. Uranüs isyanları da temsil ettiğinden, iş hayatınızda yöneticileriniz ile aranızda güç savaşları yaşayabilirsiniz. İçgüdüsel olarak otoriteyi kabullenmekte zorluk yaşayacağınız bir sürece giriyorsunuz. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ