2019 yılında Akrep ve yükselen Akrep burçlarını neler bekliyor?

Maddi açıdan rahatlayacağınız bir yıla giriyorsunuz. Jüpiter gelirlerinizi arttırmanız konusunda size destek verecek. Kaynaklarınızı arttırmak adına bir girişimde bulunursanız, şans sizinle olacak.

Yayınlanma Tarihi: 04.01.2019 11:29
Değiştirme Tarihi: 06.01.2019 13:47
2019 yılında Akrep ve yükselen Akrep burçlarını neler bekliyor?

Yeni gelir kapıları ve ticari konularda tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Maddi artışın verdiği heyecanla aşırı risk alma durumu ortaya çıkabilir. Aman dikkat! Daha sakin ve tedbirli yatırımlar yapmak uzun vadede sizin için daha hayırlı olacaktır.

Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız ile ilgili ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşanılan sorunlar çoğunlukla iletişim kaynaklı ve yanlış anlaşılmalar nedeniyle olacaktır. Bu etki kardeşinizin uzak bir yere taşınması, evden ayrılması sonucunda da olabilir. Yengeç ve Oğlak askındaki tutulmalar size yeni bir eğitim imkanı verebilir. Yurtdışı bağlantılı bir işe ya da eğitime başlayabilirsiniz. Yayıncılık, medya, sözlü ve yazılı iletişim konularında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sene sizin projelerinizi gerçekleştirme yılınız olacak. Kendinizi her zamankinden daha yaratıcı ve zihinsel olarak aktif hissedebilirsiniz. Kitap yazmak, seminer vermek, bilgi paylaşımı adına çalışmalar yapmak için çok uygun bir dönem. Hukuksal anlamda şuana kadar çözümlenmemiş davalarınız sonuçlanabilir. Kariyer anlamında da önemli iş teklifleri alabilirsiniz. Ortaklı işler ile ilgili beklenmedik fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Uranüs ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Eşiniz, ortağınız ve sevgilinizle kurduğunuz bağ üzerinden hayatınızda değişimlere sebebiyet verecek. Yaşadığınız ilişkide değişime vereceğiniz tepki, ilişkinizin gidişatını da etkileyecek. Özgürlük içgüdüsü ile hareket edeceğiniz bu dönemde bağlarınızı koparmak isteyebilirsiniz. Yalnız biriyseniz hayat görüşünüzden farklı, aykırı bir kişi ile tanışabilir, aniden bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evli ve uzun süreli ilişkisi olan kişiler duygularını tekrar gözden geçirecekler. Olumlu etkisiyle ilişkiniz monotonluktan çıkabilir ve heyecan kazanabilir. Uranüs’ün bu alandaki etkisi kimilerine de hiç beklemediği anda evlilik fırsatı getirecektir. Bu etki beklenmeyeni yaşatmaktadır. Hiç ummadığınız anda hayatınızı tamamiyle değiştirecek biri ile tanışabilir ve aniden hayatınızı birleştirme kararı alabilirsiniz. Aşkın kapınızı çalacağı 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ