2 Eylül günü sabah saatlerinde balık burcunun 10 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek

2 Eylül günü sabah saatlerinde balık burcunun 10 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Balık-Başak aksında gerçekleşen dolunay sonbaharın gelmesiyle birlikte bir düzen arayışı içerisinde olduğumuzu gösteriyor. Hareketli geçen yaz ayları sonrasında göksel enerjiler bizi rutinimize dönmeye, günlük aktivitelerimizi planlamaya davet ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2020 09:04
Değiştirme Tarihi: 02.09.2020 09:04
2 Eylül günü sabah saatlerinde balık burcunun 10 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek

Balık ve Neptün enerjisinin hakim olduğu her sembolikte bir nebze belirsizlik vardır. Bu dolunay da eğitim hayatı, iş düzeni vb konularda pandemi dolayısıyla belirsizliklerin devam ettiğini gösteriyor. Mars Retrosunun da gelmesiyle birlikte bu dolunay tekrar kısıtlamaların gelmesine, verilen bazı kararlarla ilgili değişiklikler yapılmasına sebep olabilir. Hizmet ve sağlık sektöründe çalışanlar için yeni düzenlemeler gelebilir.

Balık burcu akışta kalmak ve düzene teslimiyet ile ilgilidir. On beş günlük süreçte yaşanacak olaylara karşı direnç gösteren bir tutum izlemektense, mevcut koşullara ayak uydurmak en sağlıklısı olacak. Dolunay enerjisindeki bazı olumlu göstergeler önümüzdeki günlerde hayatımızdaki problemlere pratik çözümler bulabileceğimizi, anlaşmalar konusunda beklediğimiz gelişmelerin gerçekleşmesini, iş başvuruları ile ilgili olumlu dönüşlerin gerçekleşebileceğini gösteriyor. Yeni bir iş yeri açmak, kiralamak, alım-satım gibi konularla ilgili 9 Eylül’e kadar işlemlerinizi tamamlamalısınız.

İkili ilişkiler konusunda oldukça sert bir dolunay enerjisi var. Değer görmediğinizi, partnerinizin sizi anlamadığını, tek taraflı bir fedakarlık içinde olduğunuzu düşünebilirsiniz. Anlayışsız ve alınganlık enerjisinin hakim olduğu önümüzdeki günlerde tartışmalar gereksiz yere büyüyebilir. Gurur yapmak sonucunda bu tartışmalar ayrılıklara da sebep olabilir. Eğer partnerinizi ailenizle tanıştırmak istiyorsanız, bu dönemde dikkatli olmalısınız. Ailenizden olumsuz bir tepki alabilirsiniz. Evli olan çiftler özellikle çocukları ile ilgili konularda fikir ayrılıklarına düşebilirler. Bu enerji altında fevri çıkışlardansa, karşımızdaki kişiyi de dinlemeye ve anlamaya çalışmamız gerekecek. Şefkat, merhamet duygusuyla hareket ettiğimizde dolunay enerjisi çok daha olumlu çalışır.

 Bireysel anlamda ise içsel bir şifalanma süreci var. Hem fiziksel, hem de ruhen arınmak için güzel bir fırsat, hayatınızdan çıkarmak istediğiniz ne varsa bu dönemde bir adım atabilirsiniz. Kırgınlık ve küslük yaşadığınız kişilerle yüzleşebilirsiniz. Balık enerjisinin hakim olduğu zamanlarda affediciliği, kişileri oldukları gibi kabullenip yargılamamayı öğrenmek bizleri de şifalandırır. Yaratıcılık ve sanatsal alanlarda çalışanlar, ilgilenen için çok güzel bir enerji akışı var.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ