16-22 Kasım haftalık burç yorumları... Bu hafta burçları neler bekliyor?

Bu hafta burçları neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumlar... 

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2020 10:39
Değiştirme Tarihi: 16.11.2020 11:52

Yükselen Koç; Sağlık açısından sizi oldukça zorlayan birkaç ay geçirdiniz. Belki bir ameliyat oldunuz ya da dinlenmeniz gereken bir süreç oldu. Bu yeniay sizi şifalandıracak. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kariyer hayatınızda büyük bir değişim zamanı. Yöneticileriniz değişebilir, siz de bu durumdan etkilenebilirsiniz. Beklediğiniz bir maddi gelişme olabilir. İkili ilişkiler için çekişmeli zamanlar, ağzınızdan çıkanı iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.

Yükselen Boğa; Mars’ın Retro sürecinde sizden gizlenen ne varsa ortaya çıkmış olabilir. Dost kim, düşman kim bu süreçte gördünüz. Artık her şey hayatınızda daha net. Yaşadığınız olaylar hayata ve insanlara karşı olan bakış açınızı, değerlerinizi sorgulamanıza sebep oldu. Bu yeniay sizin için yenilikler getirecek. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar açısında güzel zamanlar. Güçlü kişilerden ortaklık teklifi alabilirsiniz. Evlilik teklifi etmeyi düşünebilirsiniz. Başladığınız bir ilişki sizi ciddi anlamda dönüştürebilir.

Yükselen İkizler; Günlük rutinlerinizi değiştirmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Daha sağlıklı bir yaşam için ilk adım atılabilir. Bir diyet, detoks ya da spor programına yazılabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili yeni kararlar verilebilir. Özellikle birlikte çalıştığınız insanlar değişebilir ya da home ofis çalışmaya tekrar dönebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yaşadığınız bazı kırgınlıkları çözmek için adım atabilirsiniz. Aile büyüklerinizden sağlık sorunu yaşayanlar olabilir. Beklediğiniz bir miras davası varsa sonuçlanabilir.

Yükselen Yengeç; İş hayatınızla ilgili beklediğiniz gelişmeler gerçekleşebilir. Artık sahneye çıkma zamanınız. Uzun zamandır ertelediğiniz, yolunda gitmeyen konular hız kazanacak. Ortaklı bir iş yapıyorsanız, ortaklığınız ile ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Evlilik veya ilişkiniz form değiştiriyor. Çocuk sahibi olmak isterseniz bu yeniay sizin için çok olumlu enerjiler barındırıyor. Bekarlar için beklenen evlenme teklifi gelebilir.

Yükselen Aslan; Evinizde değişiklik yapmak, taşınmak, restore etmek için çok güzel bir yeniay olacak. Uzun zamandır yapmak istediğiniz düzen değişikliğini yapabilirsiniz. Aile içinde sağlık sorunu yaşayan yakınlarınız iyileşebilir. İş hayatınızda gerçekleşen bir gelişme, eve veya şehir değiştirmenize sebep olabilir. Kariyer hayatınızda istediklerinizi dile getirmekten çekinmeyeceğiniz bir dönem. Mars’ın ileri harekete geçmesiyle yurtdışı ile bağlantılı işlerinizde ya da hukuki konularda beklediğiniz gelişmeler gerçekleşecek.

Yükselen Başak; Parasal konularda asla risk almamalısınız. İyi düşünülmemiş büyük yatırımlar, bütçe planlaması doğru yapılmadan çekilen krediler ileride büyük sorun yaratabilir. Yakın çevrenizden destek alacağınız bir konu olabilir. Özellikle kardeşinizle bir fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Okul veya öğretmen değişikliği söz konusu olabilir. Salgının artacağı bu dönemde çocuğunuzun da sağlığına özen göstermelisiniz.

Yükselen Terazi; Uzun zamandır partnerinizle yaşadığınız sorunlar bir nebze azalıyor. İlişki evinizde gerçekleşen Mars retrosu sizi çok yordu. İlişkinizde bir denge yakalamak için, çözüm arayışında olacaksınız. Yapıcı konuşmalarla ilişkinizi kurtarabilirsiniz. Maddi açıdan oldukça fırsatlı bir yeniay. Bir ev-arsa alım satımı yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlık durumuna dikkat etmelisiniz. Mümkün olduğunca izole kalmaya özen gösterin.

Yükselen Akrep; Burcunuzda gerçekleşen şanslı ve şifalı bir yeniay. Bu yeniayla birlikte kendinizde daha emin bir şekilde hareket edeceksiniz. Önemli mülakatlar, iş görüşmeleri, sınavlar gündeme gelebilir. Başarılı olacağınız bir dönem olacak. Evlilik veya ortaklığınızda kriz çıkarabilecek haberler duyabilirsiniz. Sakin olmalısınız. Mars sağlık alanınızda uzun zamandır Retro yapıyor. Artık kendinizi biraz daha sağlıklı ve dinç hissedebilirsiniz. İş ortamınızda covid riski var. İş arkadaşlarınızla aranızdaki diyaloglara dikkat etmelisiniz.

Yükselen Yay; Parasal anlamda bir kriz içerisinde olabilirsiniz. Kazanç yöntemlerinizi revize etmeli ve yeni yollar denemelisiniz. Bir süre izole olmanızı, yalnız kalmanızı gerektirecek şartlar olabilir. Ruhsal açıdan ciddi bir farkındalık dönemi içerisindesiniz. Aşk ilişkilerinde sorunlar yaşıyorsanız, biraz içsel sorgulamayla sorunun nereden kaynaklandığını fark edeceksiniz. Hastanede olan bir aile büyüğünüzün iyileşme haberini alabilirsiniz.

Yükselen Oğlak; Hem bedenen, hem ruhen çok yoruldunuz. Hayatınızda birçok şey değişti. Şimdi hayallerinizi gerçekleştirme zamanı. Verdiğiniz emeğin karşılığını alacağınız bir dönem geliyor. Aile içinde birkaç aydır yaşanılan gerginlikler, sağlık sorunları azalacak. Nefes alacağınız bir dönem geliyor. İş hayatınızla ilgili sürpriz fırsatlar olabilir. Sosyal çevrenizden büyük bir destek alacaksınız. Yeni girdiğiniz ortamlarda hayatınızın aşkıyla da yollarınız kesişebilir.

Yükselen Kova; Kova dönemi yavaş yavaş yaklaşırken sizin de hayatınızda değişimler olmaya başladı. Gündeminizde en çok kariyer ve ev hayatınız var. Kariyer hayatınızda bir değişim istiyorsunuz. Uzun zamandır prosedürsel olarak beklediğini bir süreç olabilir. Beklediğiniz haberi alacaksınız. Bir terfi, prim, statü değişimi olabilir.  Karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Bir yer değiştirme durumu olabilir, taşınabilirsiniz. Trafikte dikkatli olmalısınız. Aracınızın bakım masrafları olabilir.

Yükselen Balık; Sosyal çevrenizde büyük bir dönüşüm yaşıyorsunuz. Uzun zamandır maddi sıkıntı çekiyor olabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeler gecikmiş olabilir. Parasal konularda yaşanılan gecikmeler son buluyor. Yasal konular, devletle ilgili yapılan başvurularda olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Bir mal, miras, boşanma vs gibi davanız varsa bu yeniayla sonuçlanabilir. Yurtdışı ticareti, akademik kariyer, yayıncılık ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ