14-20 Eylül tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Haftaya Ay -Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Keyifli, özgüvenli ve pozitif bir enerjiyle hareket edebiliriz. Önemli görüşmeler, toplantılar, mülakatlar, sınavlar için güzel bir etki altındayız. Özellikle konumunda güçlü kişilerden destek ve takdir alabilirsiniz. Kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 14.09.2020 11:43
Değiştirme Tarihi: 14.09.2020 11:43
14-20 Eylül tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

İkili ilişkiler açısından hafta boyunca hakim olacak Uranüsyen etki ani karşılaşmalara, hızlı başlayan ilişkilere, beklenmedik gelişmelere sebep olabilir. Özgür olma ve bireysel hareket etme ihtiyacı artacak. Hızlı verilen kararların, daha sonrasında pişmanlıklar yaratabileceğini unutmamalısınız. Yalnız kişiler için ise marjinal, farklı kültürlerden, daha önceki ilişkilerden farklı partnerlerle karşılaşabilirsiniz.

Venüs finansal açıdan verilen kararlar, maddi kaynaklar ve para piyasaları için de önemli bir gösterge olduğu için Uranüs’ten aldığı etkiyle para piyasalarında ani hareketlenmeler yaratabilir. Alışverişi abartabilirsiniz. Maddi değeri yüksek  alışverişlerde özellikle dikkat etmelisiniz. Bu hafta yaptığınız alımlar sonrasında, bir sonraki hafta fiyatlarda düşüş olabilir. Ortak işler için uygun bir zaman değildir.

Mars-Satürn karesinin etkisi özellikle bedensel açıdan halsizlik, kas ağrısı, diş kırılması, ağrısı, eklem yaralanmaları verebilir. Mars’ın retro olduğu günlerde hareketsiz kalmamak, spor yapmak, beslenmeye dikkat etmek önemlidir. Perşembe günü gerçekleşen Başak yeniayı da hayatınızı düzene sokmak, yeni beslenme ve spor rutinleri belirlemek açısından çok elverişli gözüküyor.