11-17 Ekim haftası burçları neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumları

Koç: Evliliğinizde sorun yaşıyorsanız, bu hafta gerginlikler artabilir. Hatta bu evliliğe devam etmeme ve dava açma kararı alabilirsiniz. Merkür retrosunun devam ediyor olması bu tarz önemli kararlar için doğru bir zaman olmadığını gösteriyor. İnsanlarla birebir iletişim şeklinde meslek sahibi olanlar için bu hafta sinir bozucu diyaloglar olabilir. Yurtdışından haber, yüksek lisans/doktora bekleyenler için keyifli haberler var.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2021 09:33
Değiştirme Tarihi: 14.10.2021 09:22

Boğa: Bu hafta elinize bir toplu para geçebilir. İkramiye, tazminat, miras gibi yollardan gelecek parayı, yatırım hesaplarınızda değerlendirebilirsiniz. Parasal konudan çıkmaz hissettiğiniz bir durum varsa, tecrübeli birinden fikir almak faydalı olabilir. Bu hafta bel, böbrek, idrar yolu enfeksiyonları ile ilgili sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. 

İkizler:  İkili ilişkiler açıdan keyifli günlerden geçiyorsunuz. Aşık olmak, yeni insanlar tanımak sizin için bir keşfetme süreci gibi olacak. Maceralara açık olduğunuz bu dönemde daha önce denemediğiniz bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Seyahat etmek isteyenler için güzel bir tatil haftası olacak. 

Yengeç: Yaşam alanızı güzelleştirmek, fazlalıklardan kurtulmak açsından bir düzenleme yapmak isteyebilirsiniz. Eğer sanatsal çalışmalardan hoşlanıyorsanız, bu haftayı çok verimli değerlendirebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerinizi sergilemek, satışa çıkarmak için de uygun olacak. Bu hafta bir iş seyahatine çıkarsanız, duygusal açıdan sizi mutlu edecek gelişmeler olabilir.
Aslan: Venüs’ün yay burcuna geçişiyle sizin de aşk hayatınız hareketlendi. Size kendinizi iyi hissettirecek, beraber aktivite yapabileceğiniz, eğlenebileceğiniz yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bol bol telefon konuşması ve size gelecek yeni haberlerle çok dinamik bir hafta sizleri bekliyor. Sosyal medya ve basınla bağlantılı çalışanlar için de fırsatlı bir hafta olacak.

Başak: Harcamalarınızın hiç bitmediğini ve para biriktirmekte çok zorlandığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Sanki bir yerden gelen, bir yerden gidiyor gibi. Bu hafta da beklenmedik bazı harcamalar sizi strese sokabilir. Özellikle ev ve teknolojik aletlerinizden bazıları arızalanabilir. Bu hafta ebeveynlerinizle gerilmemeye dikkat etmelisiniz. 

Terazi: İş ortaklarınız varsa ya da bir ekip içerisinde çalışıyorsanız, bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fikir birliğine varmanın zor olacağı bir hafta olacak. Yaşanan bir problemle ilgili hızlı çözüm üretmenizin beklenmesi, sizi strese sokabilir. Bazı şanslı kişiler için ise bu hafta tanınmış, ünlü kişilerden destek alabilecekleri bir etki yaratacak. 

Akrep: Psikolojik açıdan kendinizi yorulmuş ve çıkmazda hissediyorsanız bu hafta profesyonel bir destek alabilirsiniz. Terapi, meditasyon, yoga gibi çalışmalar ve ruhunuzu dinlendirmek için güzel bir hafta olacak. Parasal konularda da şanslı etkiler var. Yatırımlarınızda olumlu yükselişler olabilir. 

Yay: Otorite figürleriyle çatışmaya açık bir hafta olacak. Babanızla, yöneticinizle, hocanızla gerginlik yaşayabilirsiniz. Burada farklı fikirlere de toleranslı yaklaşmak doğru olacaktır. İstekler konusunda ısrarcı davranmak bu etki altında kaybettirir. Biraz alttan almak istediklerinize ulaşmanızı kolaylaştırabilir. 

Oğlak: Aile içerisinde bir büyüğün rahatsızlanması, ilgi ve bakıma ihtiyaç duyması söz konusu olabilir. bu haftayı çok planladığınız gibi geçiremeyebilirsiniz. Sorumlukların artması ve beklenmedik gelişmeler sizi kriz yönetmeye zorlayacak. Bazılarınız için bu bir sağlık sorunu dolayısıyla izolasyon süreci olabilir. 

Kova: Bir eğitimci ya da öğrenciyseniz bu hafta eğitim hayatına geri dönüş ya da mevcut işinizde yeni bir proje başlangıç dönemi olabilir. Jüpiter’den aldığınız destekle bu hafta başladığınız işleriniz kolaylıkla ilerleyecektir. Eğer bir grup çalışması yapmanız gerekecekse, bu hafta görüşmeleri yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden de güzel fikirler alabilirsiniz 

Balık: İş hayatınız açısından olumlu bir dönem başlıyor. İş değiştirmek, terfi almak, iş kurmak isteyen kişiler için bu hafta güzel gelişmeler olabilir. Kredi desteği almak istiyorsanız bu hafta başvurabilirsiniz. Evde olanlar ve yenilik isteyenler için ise bu bir eğitime

başlamak, hobisel bir aktiviteye başlamak açısından oldukça güzel bir hafta olacak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ