1 Ağustos yeniayının burçlara etkileri

Yayınlanma Tarihi: 05.08.2019 12:00
Değiştirme Tarihi: 05.08.2019 12:00

1 Ağustos 2019’sa Aslan  burcunda gerçekleşen yeni ay burcunuza nasıl etki ediyor? Yeniay etkisi için öncelikle yükselen burcunuzu, daha sonra ise güneş burcunuzu okumalısınız. 

Koç; Aslan burcundaki yeniay sizlere çok güzel sürprizler meydana gelebilir. Aşk, çocuklar, şans oyunları, borsa, hobiler, yetenekler ile ilgili olan evinizde gerçekleşmesi bu konularda yeni başlangıçları tetikleyecektir. İstekleriniz konusunda harekete geçin. Yalnız olan aslanlar hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Maddi kaynaklar ile ilgili atacağınız adımlarda temkinli olmakta fayda var. 

Boğa: Aile, yuva kurma, taşınma temalarının ön plana çıkacağı bir yeniay olacak. Yeni bir eve taşınabilir, evinizin dekorasyonunda değişiklikler yapabilirsiniz. Aile içinde düğün, organizasyon gibi kutlamalar olabilir. Aile büyüklerinizle ilgilenebilirsiniz. Uranüs Boğa geçişi size fiziksel açıdan değişiklik yapma isteği verebilir. Saç renginizi değiştirebilirsiniz, ufak estetik operasyonlar yaptırabilirsiniz. 

İkizler: Hava grubu, ateş elementi olan Aslandan olumlu etkiler alacağı için bu yeniaydan olumlu etkileneceksiniz. Kısa mesafeli yolculuklar yapabilirsiniz. İletişim açısından çok yoğun 15 günlük süreç sizleri bekliyor. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeniz için güzel bir dönemden geçiyorsunuz. Yeni bir araba sahibi olmak isteyebilirsiniz. 

Yengeç: Yeniay para evinizde gerçekleşiyor. Yeni bir para kaynağı bulabilirsiniz. Paranızı değerlendirme şeklinizi değiştirebilirsiniz. Fakat aslan burcu para harcama dürtüsünü arttıracağı için dikkatli olmalısınız. Sahne önünde iş yapanlar, sanatsal faaliyetlerle ilgilenenler için büyük fırsatlar olabilir. Temmuz ayında gerçekleşen tutulmaların etkisiyle ani bir aşka yelken açabilirsiniz.

Aslan: Aslan burcu için çok hareketli bir ay olacak. Kendinizi ön plana çıkarmak, başrolde olmak isteyen aslanlar için müthiş bir fırsat. Özellikle Aslan burcunun ilk 10 gününde doğanlar için yeni başlangıçlar olacak. Fiziksel değişim yapmak isteyeceksiniz. Bakım, saç değişimi, estetik uygulama yaptırmak için uygun zamanlar. Çok fazla sosyal olacağınız ve dikkat geçeceğiniz bir ay sizleri bekliyor. Aşk kapıyı her an çalabilir. İş hayatınızla ilgili ani kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Eğer haritanızda sert etkiler varsa Mars geçişinde hastalıklara açık olabilirsiniz. 

Başak; Sizin için içe dönük bir yolculuk ve inziva isteği söz konusu. Yaz aylarında olmamıza rağmen, kalabalıklardan kaçmak isteyeceksiniz. Kendinizi ve ruhunuzu dinlemeye ihtiyacınız var. Yoga, meditasyon ile ilgileniyorsanız önümüzdeki 15 günlük zaman diliminde çok faydalı çalışmalar yapabilirsiniz. Sağlık sorunlarına özellikle dikkat etmelisiniz. Tedavi görebilirsiniz. 

Terazi; Sosyal kelebek olan terazi burçları için keyifli zamanlar. Aslan burcundan aldığınız olumlu etkilerle yeni insanlarla karşılaşabilir, kalabalık gruplarda kendinizi çok güzel ifade edebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Sosyal ortamlarda sizi iş anlamında da destekleyecek kişilerle tanışabilirsiniz. 

Akrep; Aslan burcundaki yeniay kariyerinizle ilgili ani gelişmelere sebep olabilir. Fakat Aslan-Akrep arasındaki çekişme sizi hırs ve inatla ani kararlar vermeye zorlayabilir. Dikkatli olmalısınız. Eğer doğum haritanızda ateş elementinde gezegenleriniz varsa toplum önünde kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Yöneticilerinize kendinizi gösterebilirsiniz. Görev ve mevki değişiklikleri yaşayabilirsiniz.   Aşk hayatınızda da sürpriz gelişmeler yaşanabilir. 

Yay; Şans gezegeni olan Jüpiter burcunuzdan geçerken, Aslan burcundaki yeniay ile birlikte çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle yurtdışına çıkmak isteyenler için şanslı bir dönem. Yurtdışı kapısı size açılırken vize başvuruları, eğitim başvuruları yapabilirsiniz. Yurtdışı ticareti, yayıncılık yapanlar için işle ilgili olumlu gelişmelerin olacağı bir dönem olacak. 

Oğlak; Temmuz ayında gerçekleşen tutulmalar ile birlikte oğlak burçlarının hayatında çok önemli gelişmeler oluyor. Adeta hayatınızı yeniden yapılandırıyorsunuz. Yükselen oğlaklar için eş ve ortağın parasal durumları ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Yeniay sizin miras, borç, kredi bağlantıların olacağı bir alanda gerçekleştiği için kredi çekebilirsiniz. Uranüs’ün sert etkisi sebebiyle altından kalkamayacağınız bir borç altına girmemeye özen göstermelisiniz. Yeni parasal kaynaklar bulup, daha rahat edeceğiniz bir süreçtesiniz.  

Kova; Karşıt burcunuzda gerçekleşen yeniay sizin ilişki alanızı tetikliyor. Hem ikili ilişkiler, hem de ortaklıklar gündeminizde olacak. Evlilik teklifi edebilirsiniz. Sevgilinizle aynı eve taşınma kararı alabilirsiniz. İş hayatınızda da hareketlilik olacak. Yeni sözleşmeler ile birlikte işbirlikleriniz olabilir.  Uranüs’ün sert etkisi ilişkilerde ani kararlar alınmasına da sebep olabilir. Aman dikkat!

Balık; Yeniay sizin sağlık ve günlük rutinler alanınızda gerçekleşiyor.  Daha güzel gözükmek ve sağlıklı bir yaşama kavuşmak adına spora, diyete başlayabilirsiniz. Evinizde ve ofisinizde dekoratif değişiklikler yapabilirsiniz. Sağlık alanınız tetiklendiği için eğer haritanızda sert etkiler varsa hastalıklara da açık olursunuz. Yeniayın etkisiyle birlikte evcil hayvan sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ