01-07 Kasım haftası burçları neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumları

Haftaya çok güçlü bir Merkür etkisiyle giriyoruz. Hafta başında iletişim açısında güçlü olacağız. Önemli görüşmeler, kararlar, imza gerektiren işler, ortaklık başlangıçları, hukuki davalar ile ilgili işler pazartesi günü yapılabilir. Jüpiter’in desteği ile gün içerisinde işlerimiz çok daha hızlı çözülebilir. 

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2021 16:45
Değiştirme Tarihi: 01.11.2021 17:06

4 Kasım Perşembe akrep burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay Uranüs etkili, beklenmedik, sürpriz, ani gelişmeler gündeme gelebilir. Akrep teması kriz, dönüşüm, yenilik, değişim, maddi konular, ekonomik piyasalar, ortak paralar, miras ile ilgili konular, kredi, borçlar ile bağlantılıdır. Bu konularda hayatımızda önemli gelişmeler olabilir. Bu gerilimli bir yeniay olacağı için değişime ayak uydurmak, problemli konularda ısrarcı olmamak faydalı olabilir. 5 Kasım Cuma günü Venüs oğlak burcuna geçiyor. Hem ikili ilişkilerimizde, hem de maddi konularla ilgili kararlarımızda daha çok düşünerek, planlayarak, risk almaktan çekinerek adım atacağız. Güven, istikrar konuları çok ön plana çıkacak. İlişkilerimizin sağlam bir zeminde olup, olmadığını sorgulayacağız. 

Koç: Borç, kredi ödemesi, yatırımlarla ilgili bir düzenleme yapmanız gerekebilir. Elinizdeki kaynakları doğru yönetmek istiyorsunuz. Fakat bazı öngörülemez gelişmeler sizi maddi konularda kaygılandırıyor olabilir. Önümüzdeki günlerde sizi maddi konular ve sağlık sorunları meşgul edecek. Stres kaynaklı sağlık sorunları gündeme gelebilir.  

Boğa: İkili ilişkiler, evlilik, eşin ailesi gibi konularda önümüzdeki günlerde bazı krizler yaşanabilir. Beklenmedik bir olayın meydana gelmesi, aile içinde bir karar almanızı gerektirebilir. İş hayatınızla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Özellikle birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili bir gelişme, sizi iş ortamında rahatlatabilir. 

İkizler:  Eğitim, atama, yüksek lisans, yurtdışı başvuruları, hukuki konular ile ilgili beklediğiniz haberler varsa bu hafta çok olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Alacağınız haber günlük rutinlerinizi de değiştirmenizi gerektirebilir. Bir yerden kabul alıp, şuan bulunduğunuz yerden ayrılmak durumunda kalabilirsiniz. Yoğun tempo bedenen sizi yoracak, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 

Yengeç: Çocuğunuz varsa bu hafta sağlık sorunu yaşayabilirsiniz. Eğer hamileyseniz bu hafta kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Erken doğum tetiklenebilir. Yalnızlar için ise aşk, flört ile ilgili konularda hareketli günler başlıyor. Fakat yeni tanıştığınız kişilerden üzerinizde bir baskı, zorlama hissedebilirsiniz. Tam olarak güvenmeden, duygularınızı açmaktan çekinebilirsiniz. İlişkiler için stresli günler.

Aslan: Aile içinde sağlık sorunları ile ilgileniyor olabilirsiniz. Bu hafta yakınlarınızdan sizi mutlu edecek haberler gelebilir. Ev içinde bir tadilat ya da taşınma durumu varsa bu hafta dikkatli olmakta fayda var. Eşyalara zarar gelebilir, taşıma şirketleri vs gibi konularda doğru seçimler yapılması gerekiyor. İkili ilişkiler açısından aldığınız olumlu etkiler bu hafta da devam ediyor.  

Başak: Bu hafta trafikte, seyahatlerde kazalar açısından çok dikkatli olmalısınız. Araç bakımı, araç alım- satımı gibi konular gündeme gelebilir. Maddi açıdan fırsat sağlayabilecek göstergeler olsa da, evrak işleri ve prosedürel konularda bazı sorunlar çıkabilir. Kardeşinizle aranızda parasal bir konuyla ilgili gerginlik olabilir. Pişman olacağınız sözler söylememeye özen göstermelisiniz. 

Terazi: Borsa, bitcoin, döviz gibi yatırımlarınız varsa bu hafta oldukça hareketli geçecek. Ani değişimler sizde panik yaratabilir. Yeni yatırımlar noktasında risk alırken dikkatli olmalısınız. Belirsizliklerin hakim olduğu bir hafta olacak. Toplu organizasyonlar, sosyalleşmek, yeni ortamlara girmek, yeni bir hobiye başlamak gibi konularda ise olumlu etkiler alıyorsunuz.

Akrep: Burcunuzda gerçekleşecek yeniay bu haftayı sizin için önemli kılıyor. Bu yeniay Uranüs etkili, yani beklenmedik, sürpriz, ani gelişecek olayları gündeme getirebilir. Özellikle bu dönemde sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki kişileri anlamakta zorlanabilirsiniz, bazı duyduğunuz haberler canınızı sıkabilir. Aldığınız haberler karşısında ani kararlar almamalısınız. 

Yay: Sizden gizlenen bir konu açığa çıkabilir. Yakın çevrenizden birinin size bir itirafı olabilir. İlk duyduğunuzda sizi sarsacak bir konu olsa da, daha sonra bunu öğrenmiş olmak sizi rahatlatacak. Yakın çevrenizdeki kişiler sizi korumak ve desteklemek istiyor. Destek istemekten çekinmeyin. Bir şeyleri yalnız başınıza çözmeye çalışmak, her zaman en iyi tercih olmayabilir. 

Oğlak: İş hayatınız ve özel hayatınızdaki gelişmeler sizi mutlu edecek. Bir şeyi kutlamak isteyebilirsiniz, bir bebek haberi, iş değişikliği, aile içinde sizi mutlu edecek bir gelişmeyi sosyal çevrenizle de paylaşmak isteyeceksiniz. Bakım, estetik, imaj değişikliği gibi işlemleri bu hafta yaptırabilirsiniz. 

Kova: İş hayatınızla ilgili mücadele zamanı başlıyor. Bazı konularda hakkınızı aramanız gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Şimdi aksiyon alma zamanı! Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, bu hafta yeni çalışanlar alabilir, iş ortamınızda bir yeniliğe gidebilirsiniz. Dekorasyon, kira sözleşmesi, açılış gibi konularda bu hafta olumlu etkiler olacak. 

Balık: Bu hafta bazı konularda kendi kararlarınız, yapmak istedikleriniz ile çevrenizdeki kişilerin beklentileri arasında kalabilirsiniz. Bu bir seyahat planı, yeni bir başlangıç, alım-satım gibi konularla bağlantılı olabilir. Çevrenizin fikrini almak istediğiniz konu her neyse, bu hafta sizin zihninizi oldukça meşgul edecek. Sonuç olarak kendi iç sesinize kulak vermeli ve isteklerinizin arkasında durmalısınız. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ
 

İlgili Sayfalar: Astroloji