Meteorolojiden 11 İl İçin Yağış Uyarısı

Meteorolojiden 11 İl İçin Yağış Uyarısı
Yayınlanma Tarihi: 30.03.2012 15:50 | Değiştirme Tarihi: 31.03.2012 11:08

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan açıklamada 11 il için kuvvetli sağanak yağış ve lodos uyarısında bulunuldu. Yetkililer, yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı ilgililer ve vatandaşlardan dikkatli ve tedbirli olmaları istedi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan açıklamada, yağışların; bugün öğleden itibaren İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Zonguldak, Bartın ve Düzce çevrelerinde, akşam saatlerinde ise İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Bilecik, Zonguldak, Bartın, Düzce, Bolu, Karabük, Kastamonu ile Ankara'nın kuzey ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor.Kuvvetli sağanak yağışlarla birlikte rüzgarın; bugün Marmara ile öğleden sonra Ege, Batı Karadeniz ve İç Anadolu'nun batısında güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli olarak eseceği tahmin ediliyor.Yetkililer, yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı ilgililer ve vatandaşlardan dikkatli ve tedbirli olmaları istedi.

İŞTE 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİHaber ile ilgili metin girin!.İllerin Sıcaklık Değerlerini Görmek İçin Tıklayınız...   Haber ile ilgili metin girin!.İllerin Sıcaklık Değerlerini Görmek İçin Tıklayınız...   Haber ile ilgili metin girin!.İllerin Sıcaklık Değerlerini Görmek İçin Tıklayınız...   Haber ile ilgili metin girin!.İllerin Sıcaklık Değerlerini Öğrenmek İçin Tıklayınız...   Haber ile ilgili metin girin!.İllerin Sıcaklık Değerlerini Öğrenmek İçin Tıklayınız...   Haber ile ilgili metin girin!.