Çözüm Süreci İçin 81 İlde Seferber Oldu

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, çözüm süreci çalışmalarını Türkiye'nin dört bir yanında anlatmak amacıyla konfederasyona bağlı...

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2013 18:11
Değiştirme Tarihi: 12.04.2013 18:11
Çözüm Süreci İçin 81 İlde Seferber Oldu

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, çözüm süreci çalışmalarını Türkiye'nin dört bir yanında anlatmak amacıyla konfederasyona bağlı 11 sendika ile teşkilatı harekete geçirdi.

Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi Üyesi ve Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "çözüm süreci" ve "demokratikleşme" çalışmalarını Türkiye'nin dört bir yanında anlatmak amacıyla konfederasyona bağlı 11 sendika ile teşkilatı harekete geçirdi.

Anayasa referandumunda yürüttükleri çalışmaya benzer bir program hazırlayan ve 81 ilin tamamına yakınını gezmeyi planlayan Gündoğdu, "Memur-Sen Buluşmaları"nda, sendika üyeleri ile kamuoyuna mesajlar verecek.

Gündoğdu, geçen hafta Yalova, Bilecik ile İstanbul'un Kartal, Pendik, Tuzla ve Sultanbeyli ilçelerindeki Memur-Sen'e bağlı sendikaların şube başkanı ve yönetim, disiplin kurulu üyesi 400 sendikacıyı İstanbul'da bir araya getirdi. Toplantıda, çözüm süreci hakkında görüş alışverişi ve istişarelerde bulunuldu.

Çalışmalarını ara vermeden sürdüren Gündoğdu, yarın, Marmara Bölgesi'nde bulunan 12 ildeki Memur-Sen'e bağlı 11 sendikanın 400 şube başkanı ile Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi temsilcilerini İstanbul'da toplayacak. Bu buluşmada, "Marmara Bölgesi'nde, Akil İnsanlar olarak ne yapacağız?", "Memur-Sen olarak ne yapacağız?" gibi sorulara yanıtlar aranacak.

AA

Etiketler: ahmet gündoğdu