Bugün Bu Yollara Dikkat!

İstanbul'da bugün Dünya Barış Günü dolayısıyla Kadıköy Meydanı'nda düzenlenecek etkinlik nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

Yayınlanma Tarihi: 01.09.2013 01:40
Değiştirme Tarihi: 01.09.2013 01:38
Bugün Bu Yollara Dikkat!

İstanbul'da bugün Dünya Barış Günü dolayısıyla Kadıköy Meydanı'nda düzenlenecek etkinlik nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

İstanbul'da 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla düzenlenecek etkinlik nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, bugün 15.00-18.45 saatlerinde Kadıköy Meydanı'nda gerçekleştirilecek etkinlik sebebiyle saat 11.30'dan itibaren etkinlik bitimine kadar bazı yollar kontrollü olarak ulaşıma kapalı olacak.

Buna göre, Rıhtım Caddesi'nin tamamı, Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne kadar tüm yol, Söğütlüçeşme Caddesi'nden rıhtıma inen ara sokaklar ile Kadıköy Belediyesi önünden Söğütlüçeşme Caddesi istikameti ve Rıhtım Caddesi'ne inen bütün ara sokaklarda trafik akışı sağlanamayacak.

Taşköprü, Kışla, Orgeneral Şahap Gürler ve Albay F. Sözdener caddeleri de ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacak.

Belirtilen saatlerde, Tıbbiye Caddesi'ni kullanacak sürücüler, Burhanfelek Caddesi'nden E-5 yönüne ve Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa ışıklar istikametine, Söğütlüçeşme Caddesi'ni kullanacaklar Altıyol Boğa Meydanı'ndan rıhtıma inmeleri engellenerek Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine, Moda'dan gelenler Mühürdar kavşaktan geri ve Kadıköy Belediyesi önünden gelenler de minibüs yolu istikametine yönlendirilecek.

Etiketler: istanbul - yol - trafik - 1 eylül - haber