Beşiktaş İskelesi'ndeki Şok Ölüm Saniye Saniye Görüntülendi!

Barbaros Hayrettinpaşa İskelesi'nde vapurdan inerken denize düşen yolcunun denize düşme anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2013 10:41
Değiştirme Tarihi: 16.01.2013 10:41

Barbaros Hayrettinpaşa İskelesi'nde vapurdan inerken denize düşen yolcunun denize düşme anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde denize düştükten sonra görevlilerin kurtarmaya çalıştığı yolcu vapurla iskele arasında oluşan akıntıya kapılarak sulara gömülüyor. Deniz polisi bu görüntülerin kaydedilmesinden yaklaşık 1 saat sonra talihsiz işçinin cesedini denizden çıkardı.

11 OCAK TARİHİNDE YAŞANDI

Beşiktaş'taki Barbaros Hayrettinpaşa İskelesi'nde 11 Ocak'ta meydana gelen olay, vapurun güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde vapur iskeleye yanaştıktan sonra görevliler halat atarak sürme iskele verdiler. Daha sonra görevliler tarafından kırmızı güvenlik şeridi açılınca yolcular inmeye başladı. Bu sırada Haydar Kayır, ayağının kaymasıyla vapurla iskele arasına düştü. Kayır'ın düştüğünü gören iskele ve vapur görevlileri yardıma koştu. Su üzerinde yardım bekleyen Kayır'a halat attılar.

HALATA TUTUNDU AMA...

Kayır'ın halatı tutarak su üzerinde kalmasını sağladılar. Bu sırada kaptan makineyi çalıştırarak mesafeyi açmak istedi. Vapur yaklaşık 2-3 metre açıldı. Bu sırada can havliyle halata tutunan yolcu, makinenin oluşturduğu girdapla sulara gömüldü. 

Etiketler: beşiktaş - iskele - ölüm - deniz