Yayınlanma Tarihi: 05.03.2019 | Değiştirme Tarihi: 07.03.2019

Survivor şampiyonu Ogeday'la Fit Kal 1. bölümüyle yayında!

Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken, bugün itibariyle Ogeday'la Fit-Kal'da sevenleri ile Acunn.com'da buluşuyor. Spora gitmeden evde, parkta, ormanda vb. birçok yerde yapabileceğiniz kolay egzersiz hareketlerinden kesitlere Ogeday'la Fit Kal'dan ulaşabilirsiniz.Güzel bir vücuda kavuşmak ve sağlıklı yaşamak isteyenler için çok özel spor videoları hazırlayan Ogeday Girişken, bugünden itibaren Acunn.com'da sizlerle buluşuyor. Sağlıklı ve fit bir vücudun sadece spor merkezlerinde değil, evlerde, parklarda ve ormanlarda da yapılabileceğini belirten Ogeday Girişken, Ogeday'la Fit Kal programıyla birçok ipucunu sizlerle buluşturuyor. Fit ve sağlıklı kalmanın yolları "Ogeday'la Fit Kal" programıyla Acunn.com'da.

Ogeday Girişken kimdir?

Survivor 2017'ye gönüllüler takımından katılan Ogeday Girişken, gösterdiği başarılı performans sayesinde yarışmada adından oldukça söz ettirdi. Survivor 2017 sezonu şampiyonu olan Ogeday, 27 Nisan 1992'de Adana'da doğdu.

Eğitimini Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği'nden mezunu olarak tamamladı. Erken yaşlarda kürek sporuna başlayan Ogeday, 10 yıl boyunca Fenerbahçe Kürek Takımı'nda yer aldı. Aynı zamanda milli sporcu olan Ogeday'ın 15’in üzerinde Türkiye şampiyonluğu ve bunun yanında Balkan şampiyonlukları ile dünya dereceleri bulunuyor.