Survivor şampiyonu Ogeday'la Fit Kal 1. bölümüyle yayında!

Yayınlanma Tarihi: 05.03.2019 12:52 | Değiştirme Tarihi: 07.03.2019 14:31

Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken, bugün itibariyle Ogeday'la Fit-Kal'da sevenleri ile Acunn.com'da buluşuyor. Spora gitmeden evde, parkta, ormanda vb. birçok yerde yapabileceğiniz kolay egzersiz hareketlerinden kesitlere Ogeday'la Fit Kal'dan ulaşabilirsiniz.

Güzel bir vücuda kavuşmak ve sağlıklı yaşamak isteyenler için çok özel spor videoları hazırlayan Ogeday Girişken, bugünden itibaren Acunn.com'da sizlerle buluşuyor. Sağlıklı ve fit bir vücudun sadece spor merkezlerinde değil, evlerde, parklarda ve ormanlarda da yapılabileceğini belirten Ogeday Girişken, Ogeday'la Fit Kal programıyla birçok ipucunu sizlerle buluşturuyor. Fit ve sağlıklı kalmanın yolları "Ogeday'la Fit Kal" programıyla Acunn.com'da.

Ogeday Girişken kimdir?

Survivor 2017'ye gönüllüler takımından katılan Ogeday Girişken, gösterdiği başarılı performans sayesinde yarışmada adından oldukça söz ettirdi. Survivor 2017 sezonu şampiyonu olan Ogeday, 27 Nisan 1992'de Adana'da doğdu.

Eğitimini Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği'nden mezunu olarak tamamladı. Erken yaşlarda kürek sporuna başlayan Ogeday, 10 yıl boyunca Fenerbahçe Kürek Takımı'nda yer aldı. Aynı zamanda milli sporcu olan Ogeday'ın 15’in üzerinde Türkiye şampiyonluğu ve bunun yanında Balkan şampiyonlukları ile dünya dereceleri bulunuyor.

Şefler Mutfakta | Mehmet Yalçınkaya | Ballı badem tarifi

Acunn.com yeni projesi "Şefler Mutfakta" ile birbirinden lezzetli tarifler, usta şeflerin tecrübeli sunumlarıyla ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Şefler Mutfakta'nın bugünkü bölümünde ballı badem tatlısı yapılıyor. İşte ballı badem tatlısı tarifi.

Ogeday'la Fit Kal 3. bölümüyle yayında!

Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken, 'Ogeday'la Fit Kal'ın üçüncü bölümüyle karşınızda. Ogeday Girişken, spor salonuna gitmeden evde, parkta, ormanda vb. yerlerde yapabileceğiniz kolay hareketleri gözler önüne seriyor. İşte 'Ogeday'la Fit Kal' 3. bölümüyle Acunn.com'da!

"Ogeday'la Fit Kal" 2. bölümüyle Acunn.com'da 

Survivor 2017'nin şampiyonu Ogeday Girişken, 'Ogeday'la Fit-Kal'ın ikinci bölümüyle karşınızda... Spor salonuna gitmenize gerek kalmadan, bulduğunuz herhangi bir ortamda yapabileceğiniz bu antrenman çok ilginizi çekecek. 

Şefler Mutfakta | Mehmet Yalçınkaya | Levrek buğlama tarifi

Türkiye'nin en ünlü şeflerinden Mehmet Yalçınkaya'dan hafta sonuna renk katacak 'levrek' tarifi... Şefler Mutfakta birbirinden özel tariflerle her perşembe Acunn.com'da olacak!