Milan Baros Devler Ligi Kadrosunda!

Galatasaray'da satış listesinde olmasına rağmen elde kalan Milan Baros, Şampiyonlar Ligi kadrosuna alındı

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2012 13:00
Değiştirme Tarihi: 04.09.2012 13:10
Milan Baros Devler Ligi Kadrosunda!

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in gözden çıkardığı Çek futbolcu Milan Baros, transfer döneminde elde kalınca Şampiyonlar Ligi kadrosuna alındı. Baros ve yaz döneminde gönderilmesi gündemde olan Ceyhun Gülselam ile Sercan Yıldırım hakkında açıklama yapan 2. Başkan Ali Dürüst, "Şampiyonlar Ligi kadrosunu UEFA'ya gönderdik. Süre doldu. Milan Baros da dahil olmak üzere bütün oyuncularımızın adını verdik. Bu listede kadromuzda yer alan 24 futbolcu yer alıyor" açıklamasını yaptı.

Gündemi uzun süre meşgul eden Quaresma-Baros takasına değinen deneyimli yönetici, "Milan Baros'un durumu şudur. Bizim bu seneki transferlerimizden sonra ona bir teklif sunduk ve kendisine iyi bir mukavele bularak ayrılabileceğini söyledik. O arada Beşiktaş'ın Quaresma'yı kullanmak gibi bir düşüncesi olmayınca bir görüşme oldu ama Beşiktaş sıcak bakmadı" şeklinde konuştu.

Cris transferini de değerlendiren Ali Dürüst, "Son gün olmasına rağmen her şey uygun gitti. İstediğimiz bir oyuncuyu aldık. Cris'in yaşı ile ilgili eleştiri yapılıyor ama inşallah bunu izole
edecek performans sergileyecektir" dedi.