Fenerbahçe'de Samsunspor Hazırlıkları

Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur maçında Samsunspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Yayınlanma Tarihi: 19.03.2012 21:15
Değiştirme Tarihi: 19.03.2012 21:15
Fenerbahçe'de Samsunspor Hazırlıkları

Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00'de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman basına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman koordinasyon çalışması ile devam etti. Ardından dar alanda pas organizasyonları çalışan oyuncular, antrenmanı 6 minyatür kalede yaptıkları çift kale maçlarla tamamladı. Kaleciler Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Erten Ersu ise çalışmalarını kaleci antrenör eşliğinde takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla sürdürdü.

Moussa Sow ile Mehmet Topuz, çalışmalarını salonda kendilerine uygulanan özel program ile tamamlarken, Sezer Öztürk ise tedavi ve çalışmalarına, tesislerde bireysel oyuncu antrenörü ile sürdürdü. U17 Milli takımında yer alan Recep Niyaz ise antrenmana katılmadı.

Fenerbahçe, Samsunspor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 18.00'de başlayacak çalışma basına kapalı gerçekleştirilecek.