Cem Yılmaz 3 Adam'da

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2015 23:22 | Değiştirme Tarihi: 12.11.2015 23:22
Dün akşam ‘3 Adam’ programına Cem Yılmaz ile 'Ali Babalar ve 7 Cüceler' ekibi konuk oldu.
Diğer Galeriler
Listeye bakmadan almayın! Telefon fiyatlarında büyük düşüş

Samsung ve Huawei'nin 5G gücüne sahip S10 ve Mate X amiral gemi modellerini tanıtmalarından üç hafta sonra diğer markaların sıfır ve ikinci el telefon fiyatlarında 1000 liraya varan indirim başladı.

Şaşırtan dostluk! Görenler hayret ediyor

Güney Afrika’da vahşi hayvanları koruma görevlisi Lisa Tora Jaqueline Kytösaho’nun, yırtıcı çitalarla kurduğu yakın dostluk dikkat çekiyor.

Telefonunuza yüklediyseniz hemen şimdi silin!

Telefonlarımıza günlük hayatta hoşumuza giden uygulamaları yükleyebiliyoruz. Fakat yüklediğimiz bu uygulamalar arkamızdan işler çevirebiliyor. İşte Google'ın açıklamasına göre dünyanın en tehlikeli uygulamaları...

Aslında 41 yaşında ama...

Henüz 41 yaşında olan Tiffany Wedekind, "Benjamin Button sendromu" adı verilen bu hastalık nedeniyle hızla yaşlanıyor.

İşte 1960, 1970, 1980'ler İstanbul fotoğrafları

İstanbul'un 1960'larda 1970'lerde ve 80'lerdeki fotoğraflarını hiç merak etiniz mi? Sizin için eski İstanbul fotoğraflarından bir derleme yaptık. İşte eski İstanbul fotoğrafları...

Görenler şoke oluyor! Ejder gözlü kız

Genç yaşta aldığı kararla kendini bambaşka bir insana çeviren Amber Luke, artık girdiği mekanlarda en dikkat çeken isim oluyor. İşte ejder gözlü kız olarak bilinen Amber Luke'un inanılmaz değişimi.

Apple birçok iPhone modelinin fişini çekiyor

Teknoloji devi olarak bilinen Apple, iPhone modellerinin bir çoğunu piyasadan kaldırıyor. Eğer elinizde bu iPhone modelleri varsa üzgünüz; iOS 13 yayınlandığında artık Apple sizin yanınızda olmayacak.

Rodrigo Alves'in son görüntüsü herkesi şaşırttı

En son İran'da 62. kez estetik yaptıran Rodrigo Alves son görüntüsüyle bir hayli şaşırttı. İşte, İstanbul'a gelen Rodrigo Alves'in son hali.