3 Adam’da Sevgililer Günü sürprizi

Yayınlanma Tarihi: 31.08.2015 11:53 | Değiştirme Tarihi: 31.08.2015 11:53
3 Adam'da bu hafta Burak Özçivit, Fahriye Evcen ve Ferhat Göçer konuk oldu. Konuklara yakın zamanda gerçekleşecek olan sevgililer günü hakkındaki düşüncelerinin yanında sürprizlerde hiç eksik olmadı.
Diğer Galeriler
Şaşırtan dostluk! Görenler hayret ediyor

Güney Afrika’da vahşi hayvanları koruma görevlisi Lisa Tora Jaqueline Kytösaho’nun, yırtıcı çitalarla kurduğu yakın dostluk dikkat çekiyor.

Telefonunuza yüklediyseniz hemen şimdi silin!

Telefonlarımıza günlük hayatta hoşumuza giden uygulamaları yükleyebiliyoruz. Fakat yüklediğimiz bu uygulamalar arkamızdan işler çevirebiliyor. İşte Google'ın açıklamasına göre dünyanın en tehlikeli uygulamaları...

Aslında 41 yaşında ama...

Henüz 41 yaşında olan Tiffany Wedekind, "Benjamin Button sendromu" adı verilen bu hastalık nedeniyle hızla yaşlanıyor.

İşte 1960, 1970, 1980'ler İstanbul fotoğrafları

İstanbul'un 1960'larda 1970'lerde ve 80'lerdeki fotoğraflarını hiç merak etiniz mi? Sizin için eski İstanbul fotoğraflarından bir derleme yaptık. İşte eski İstanbul fotoğrafları...

Görenler şoke oluyor! Ejder gözlü kız

Genç yaşta aldığı kararla kendini bambaşka bir insana çeviren Amber Luke, artık girdiği mekanlarda en dikkat çeken isim oluyor. İşte ejder gözlü kız olarak bilinen Amber Luke'un inanılmaz değişimi.

Apple birçok iPhone modelinin fişini çekiyor

Teknoloji devi olarak bilinen Apple, iPhone modellerinin bir çoğunu piyasadan kaldırıyor. Eğer elinizde bu iPhone modelleri varsa üzgünüz; iOS 13 yayınlandığında artık Apple sizin yanınızda olmayacak.

Rodrigo Alves'in son görüntüsü herkesi şaşırttı

En son İran'da 62. kez estetik yaptıran Rodrigo Alves son görüntüsüyle bir hayli şaşırttı. İşte, İstanbul'a gelen Rodrigo Alves'in son hali.

Ünlü isimlerden 'tbt' fotoğrafları

Televizyon ve sanat dünyasının birbirinden ünlü isimleri önceki gün 'tbt' notuyla birbirinden renkli paylaşımlarda bulundu. İşte birbirinden güzel paylaşımlardan görüntüler.