3 Adam'a Sarp Apak Damga Vurdu

Yayınlanma Tarihi: 27.10.2013 00:45 | Değiştirme Tarihi: 27.10.2013 00:31
Sarp Apak'ın Hayat Hikayesi Görülmeye Değerdi
Diğer Galeriler
Telefonunuza yüklediyseniz hemen şimdi silin!

Telefonlarımıza günlük hayatta hoşumuza giden uygulamaları yükleyebiliyoruz. Fakat yüklediğimiz bu uygulamalar arkamızdan işler çevirebiliyor. İşte Google'ın açıklamasına göre dünyanın en tehlikeli uygulamaları...

Aslında 41 yaşında ama...

Henüz 41 yaşında olan Tiffany Wedekind, "Benjamin Button sendromu" adı verilen bu hastalık nedeniyle hızla yaşlanıyor.

İşte 1960, 1970, 1980'ler İstanbul fotoğrafları

İstanbul'un 1960'larda 1970'lerde ve 80'lerdeki fotoğraflarını hiç merak etiniz mi? Sizin için eski İstanbul fotoğraflarından bir derleme yaptık. İşte eski İstanbul fotoğrafları...

Görenler şoke oluyor! Ejder gözlü kız

Genç yaşta aldığı kararla kendini bambaşka bir insana çeviren Amber Luke, artık girdiği mekanlarda en dikkat çeken isim oluyor. İşte ejder gözlü kız olarak bilinen Amber Luke'un inanılmaz değişimi.

Apple birçok iPhone modelinin fişini çekiyor

Teknoloji devi olarak bilinen Apple, iPhone modellerinin bir çoğunu piyasadan kaldırıyor. Eğer elinizde bu iPhone modelleri varsa üzgünüz; iOS 13 yayınlandığında artık Apple sizin yanınızda olmayacak.

Rodrigo Alves'in son görüntüsü herkesi şaşırttı

En son İran'da 62. kez estetik yaptıran Rodrigo Alves son görüntüsüyle bir hayli şaşırttı. İşte, İstanbul'a gelen Rodrigo Alves'in son hali.

Ünlü isimlerden 'tbt' fotoğrafları

Televizyon ve sanat dünyasının birbirinden ünlü isimleri önceki gün 'tbt' notuyla birbirinden renkli paylaşımlarda bulundu. İşte birbirinden güzel paylaşımlardan görüntüler.

Sosyal medyanın yeni trendi: Trashtag

Dünyayı kasıp kavuran sosyal medya trendlerine bir yenisi daha eklendi. Trashtag Challenge adı verilen bu trend çöplük bir alanda gerçekleşmek zorunda. Bakın neden?