Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun'un yüzünü koluna dövme yaptırdı! Gelen yorumlara canlı yayında ateş püskürdü

Aylin Coşkun 17 yıldır birlikte olduğu ve 2 yıl önce evlendiği eşi Volkan Aslan'ın yaptığı jesti sosyal medyasından paylaşmıştı. Coşkun'un yüzünü koluna kazıtan Volkan Aslan, sosyal medyada çok konuşulmuştu. 2. Sayfa canlı yayınına bağlanan Aylin Coşkun, yapılan olumsuz yorumlara ateş püskürdü.

Yayınlanma Tarihi: 21.12.2021 09:47
Değiştirme Tarihi: 21.12.2021 09:47

Aylin Coşkun'un açıklamaları:

IQ'sunu yediklerim yazmışlar onu dün. Benim kocamın soyismi Aslan hayatım. Ekmek aslanın ağzında filan yazanlar olmuş ama öyle değil. Kocam bana böyle bir jest yapmış ama dünkü yorumlara baktık biraz.

İnsanlarımızın ne kadar mutsuz, ne kadar sevilmediklerini gördüm. Çok üzülüyorum onlara. İlk yorum şeydi, 'Bunu bir de sildirmesi var' diye. Niye bu kadar kötüsünüz? 

17 yılı devirdik biz 20 yaşında değiliz ki hiçbirimiz. Dövme tam da bitmedi. Kocam bana böyle bir sürpriz yapmış. Her kadın gibi benim de gönlüm okşandı. Yapmasına gerek var mıydı? Hayır.

Her günümü güzel yaşatıyor zaten. Ya bana benzese nolur benzemese nolur. Haydar Dümen'e benzese nolur? Burada bir jest var. Adamcağız napsın daha? Ben çok beğendim, kendime çok benzettim. 

İlgili Sayfalar: Kısa Videolar