Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva'dan olay açıklama: Oğlu Tolga'yı öldü biliyor

Geçtiğimiz yıllarda ABD'ye yerleşen ve burada evlenerek yeni bir hayata kuran oyuncu Tolg Karel'in eski eşi Günay Musayeva, 2. Sayfa canlı yayınında çarpıcı açıklamalara imza attı. Karel ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Cihangir'in babasını tanımadığını ifade eden Musayeva, 'Ayda bir ararsa, oğlum nasılsın derse bizim için yeterlidir. Cihangir'in haberi yok. Benimle de hiç konuşmadı. Babasının öldüğünü biliyor' dedi.

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2021 11:06
Değiştirme Tarihi: 29.11.2021 11:06

İşte Günay Musayeva'nın açıklamaları:

*Çok eskide kaldı bu konuşmaları yapmıyorum artık. Geçtim artık çok eskide kaldı, beklenti içerisinde değilim kendisinden. 

*Cihangir şu an 9 yaşında. Cihangir ile bu konuyu konuşmadık hiç. Sormadı babayı. 

*Annemin yanındaydı ben Paris'teydim. Moskova'ya gittim. Birkaç hafta annemin yanında kaldım. Orada bir olay yaşanmış babayla ilgili. Tolgayla konuşmak istedim.

*Orada sorulmuş, çocuklar arasında. Annem ağlayarak anlattı. Çocuklar sormuş baban nerede diye. O da bulutların üzerinde gülümsüyor demiş. Annem buna çok üzülmüş. Tolga'ya hiçbir kırgınlığım yok. 

*Aslında hayatta olduğunu yaşadığını bilmesini istedim. Cihangir'in mutluluğu benim önceliğim. Ayda bir ararsa, oğlum nasılsın derse bizim için yeterlidir. Cihangir'in haberi yok. Benimle de hiç konuşmadı. Babasının öldüğünü biliyor. 

*Tolga Karel'in ailesi de torunlarını hiç görmedi. Görmelerini isterim. Başımın üstünde yerleri var. 

*Fake hesaptan Tolga'nın sayfasına bakıyorum. Çocukları çok tatlı görüyorum.

İlgili Sayfalar: Kısa Videolar