Yayınlanma Tarihi: 05.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 05.11.2021

Son olarak Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim olacak? 2. Sayfa o isme ulaştı..

Sezona Fatih Ürek'in sunuculuğuyla başlayan Kanal D'nin projesi Gelinim Mutfakta daha sonra Onur Büyüktopçu, Seda Sayan, Demet Akalın ve son olarak da Mehmet Ali Erbil'e emanet edilmişti. Başı Ece Ronay'a taciz iddiaları nedeniyle dertte olan Mehmet Ali Erbil'in çekimler boyunca sağlık sorunları yaşadığı birkaç kez çekimlerin iptal olduğu ve bölümlerin zor tamamlandığı iddia edildi. Son hafta çekimleri ise yaptığı yemek programlarıyla ünlenen Nursel Ergin ile gerçekleştirildi. Programı gelecek hafta Nursel Ergin'in sunacağı öğrenildi.Nursel Ergin kimdir?

Nursel Ergin, 30 Temmuz 1980'de İstanbul'da doğdu. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin'in 18 yaşında yaptığı evliliğinden Bengü Çınar adında bir kızı oldu. Sosyal medyada sık sık merak edilen Bengü Çınar'ın babasının ismi bilinmiyor.

Nursel Ergin, "Var mısın Yok musun?" adlı yarışmayla tanınmıştır. Bu yarışma sayesinde hem samimiyeti hem içtenliği hem de esprili kişiliğiyle seyircilerin gönlünü kazanmış ve hayat hikayesiyle derinden etkilemiştir.

Nursel Ergin yarışmanın ardından Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterine hayat vermiştir. Diziden sonra, Mutfağım adlı yemek programıyla seyircilerle buluştu.Yemek programlarıyla dikkat çeken Nursel Ergin, 2015 yılında Nursel'in Mutfağı adlı yemek programının sunuculuğunu üstlendi.

İlgili Sayfalar: Tüm Bölümler - Kısa Videolar