Sahne kıyafetleri tartışmasına Coşkun Sabah da katıldı: Bu arkadaşları çok normal ve doğal karşılıyorum

Anılar kitabıyla ses getiren ünlü sanatçı Coşkun Sabah, 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu oldu. Çocukluk yıllarında çok varlıklı bir hayat sürdüklerini belirten Sabah, babasının kundura işine girmesiyle büyük bir iflas yaşadıklarını ve sonrasında gündüz okuyup akşamları da düğün salonlarında şarkı söylediğini belirtti. Sabah, son günlerin en çok konuşulan konularından biri olan 'sahne kıyafetleriyle' ilgili düşüncelerini de paylaşırken, 'Bu arkadaşları çok normal ve doğal karşılıyorum. ' dedi.

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2022 11:36
Değiştirme Tarihi: 19.01.2022 11:36

İşte Coşkun Sabah'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Ekonomik durumumuz çalkantılı geçti. Diyarbakır'da dedem varlıklı bir insandı. 60'lı yılların en başında Emlak Bankası'nın villaları yapıldı. 

Şehrin zenginleri o villalardan aldı. Benim çocukluğum o villalarda geçti. Babam kundura işine girdi İstanbul'a geldik. Çok kötü bir iflas yaşadık. Çok kötü bir düşüş olduk, aile 5 parasız kaldı. 

Lise ikinci sınıftaydım. Aileye bakmak için gündüz okuyorum, geceleri düğün salonlarında çalıyoruz. Anılar kitabı tam olarak bir Türk filmi. 

SAHNE KIYAFETLERİ POLEMİĞİ

Ortalık biraz yangın yeri gördüğünüz gibi. Şunu ayıramıyoruz. Müzik dünyası sanatsal ve görselliğe hitap ediyor. 

Yıllardır Volkan Konak beyaz bir gömlekle çıkar ama ona gidenler şatafat beklemez, sanat adına bir şeyler görmek için giderler. Bülent Ortaçgil açıkhavayı doldurur. Oraya gidenlerin beklentisi Bülent Ortaçgil dinlemek. Beni dinlemeye gelenler de öyledir. 

Diğer grubu dinlemeye gidenler de dansları şovları görmeye gidiyor. Gidenlerin beklentisi de o. Şaşaya şova gidiyorlar. O tarz şeye sanat dinlemeye mi gidilir? İki kitleyi ayırmak lazım. Bu arkadaşları çok normal ve doğal karşılıyorum. 

İlgili Sayfalar: Kısa Videolar