Polemiğe Bade İşçil de katıldı: Zenginmiş fakirmiş fark etmez

Oyuncu Bade İşçil, 'Fakir biriyle olur musunuz?' poleğimine yorumda bulundu. İşçil, 'Ben aşık olunca fakir filan fark etmez. Benim rolleri görmüyor musun 'Kadın zengin'. Hayatımda fakir de zengin de yok şu an. İnşallah olursa seve seve paylaşırım.' ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2021 10:24
Değiştirme Tarihi: 29.10.2021 10:24

Oyuncu Bade İşçil, bir arkadaşının mekan açışılışına katıldı. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan İşçil, Sarıyer'den 4 milyon liraya ev alıp almadığıyla ilgili soruya, 'Sarıyer'de 4 milyon liraya ev mi var? Varsa ben alayım' diyerek, böyle bir olayın gerçek olmadığını ancak taşınma olayının doğru olduğunu aktardı. 

Sosyal medyada yemek paylaşanları eleştiren İşçil'e, kendisinin paylaştığı yemekler soruldu. İşçil, o paylaşımlarda salyangoz paylaştığını, onun da insanların canının çekmeyeceğini tahmin ettiğini söyledi. 

"FAKİR DE YOK ZENGİN DE"

Çağla Şıkel “Fakirle de olurum” açıklamasını yapmış Demet Şener de ünlü modele 'Bize para değil, gerçek aşk lazım' diyerek destek vermişti. 

Bade İşçil’e “Siz fakir biriyle ilişki yaşar mısınız?” sorusu yöneltildi. 

Oyuncu, soruya şöyle yanıt verdi:

Ben âşık olduktan sonra, fakirmiş filan fark etmez. Ama hayatımda fakir de yok zengin de. Gönlüme göresini bulamadım. Olursa seve seve paylaşırım.” 

İlgili Sayfalar: Kısa Videolar