Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu boşanıyor mu? İddiayı ortaya atan isim canlı yayında açıkladı

Magazin dünyasının en uyumlu çiftlerinden olan Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül ile bomba bir iddia ortaya atıldı. Çiftin, mutlu günlerinin geride kaldığı ve boşanma kararı aldıkları öne sürüldü. 

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2021 10:25
Değiştirme Tarihi: 30.11.2021 10:25

Kadir Doğulu'nun rol arkadaşı ile yaptığı düet çok konuşulmuştu. Evli olmasına rağmen rol arkadaşına kur yapmakla suçlanan Doğulu ile Atagül evliliğinde kriz yarattı. 

Hafta sonu bir ödül töreni için Dubai'ye giden Neslihan Atagül, tüm mekanı büyüledi ve Kadir Doğulu eşine iltifat yağdırdı ancak işin perde arkasında başka bir şey olduğu ortaya atıldı. Bilal Özcan'ın programına katılan Onur Akay, ikilinin evliliğinin bitme noktasına geldiğini iddia etti. 

2. Sayfa canlı yayınına katılan Onur Akay, bu iddiayla ilgili bildiklerini tek tek anlattı. İşte Akay'ın açıklamalarından öne çıkanlar

Birbirlerine aşık olduklarını düşünüyordum ama 3 ayrı kaynaktan duydum. Hepsi de sağlam kaynaklar. Hem Neslihan hem de Kadir Bey'e yakın kaynaklar bunlar. 

Kaynaklarımın iddiası şöyle: Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu arasında epey sorun varmış. Neslihan yansıtmamaya çalışmış. Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk 2 hafta ortadan kayboldu. 

İlgili Sayfalar: Kısa Videolar