Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi 2. Sayfa canlı yayınına bağlandı: Mutluluktan konuşamadı

5 yıl önce Fransa'da nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer sonunda muradına erdi. 2. Sayfa'ya özel bir açıklama yapan Başak Dizer, bebek beklediklerini ve 3 aylık hamile olduğunu söyledi. Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ ise, programa telefon ile bağlanarak mutluluğunu dile getirdi. Nurten Hanım, 'Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. Allah analı babalı büyütsün' dedi.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 10:14
Değiştirme Tarihi: 18.11.2021 13:14

Öte yandan, bebeğin geleceğini herkesten bilen birisi vardı. Uzman astrolog Özlem Recep, Temmuz ayında, Başak Dizer'in Kasım ayında hamile kalacağını söylemişti. Baba olacağını öğrenen Kıvanç Tatlıtuğ, mutluluktan havalara uçarken, müjdeli haberi ilk olarak da annesi Nurten Tatlıtuğ ile paylaştı. Anne Tatlıtuğ, kurban kesmek için hazırlıklara başladı. 

Normal hayatta yakın iki dost olan, Ezel dizisinde düşman karakterleri canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ'u ilk tebrik eden de Kenan İmirzalıoğlu oldu. İki oyuncu, hemen hemen aynı anda baba olacaklar.

Eşi Sinem Kobal 3,5 aylık hamile olan ve erkek bebek bekleyen Kenan İmirzalıoğlu'nun bebeği Mayıs ayında dünyaya gelecek ve Boğa burcu olacak. 

Kıvanç Tatlıtuğ'un çocuğuysa Mayıs ayının sonunda ve herkesin korkulu rüyası olan İkizler burcunda doğacak.  

"MUTLULUĞUMU KELİMELERE DÖKEMİYORUM"

Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. Allah analı babalı büyütsün. Çok özel şekilde haberi verdiler, ondan bahsetmek istemiyorum. Beklenen bir şeydi. Güzel haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ederim. Mutluluk benim için üst düzeyde. Allah eli ayağı düzgün, sağlıklı bir bebek nasip etsin. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Kısa Videolar