Yayınlanma Tarihi: 19.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2021

Ferah Zeydan'dan 2. Sayfa canlı yayınında yıllar sonra gelen aldatma itirafı: O duyguya girebilmek için yaptım

Sinan Akçıl ile beraber yaptığı düetlerle kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşan Ferah Zeydan, TV8'de hafta içi her gün yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Ferah Zeydan, "Sanat için her şeyi yapabilecek karakterde biriyim. İlk single'ımda stüdyoya girdim ancak istediğim gibi söyleyemedim şarkıyı duygu eksikti. 5 yıllık güzel bir ilişkim vardı. Telefonda başka birini bulup konuştum. Sırf o duyguya girebilmek adına şarkıyı duygulu okumak için sevgilimi aldattım" dedi.FERAH ZEYDAN KİMDİR?

Ferah Zeydan, 20 Şubat 1994 yılında Mersin'de dünyaya geldi. Mersin’de bir çok amatör konser veren Ferah Zeydan, Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu.

Çok küçük yaşlardan beri müzikle iç içe olan Ferah Zeydan, sokak müzisyenliği yaparak tüm Mersin halkı tarafından tanıdı. Star TV ekranlarında yayınlanan X Faktör Star Işığı programıyla hayatı değişti.

Yarışma sayesinde Suriye’de yaşayan ve uzun zamandır göremediği babasıyla yan yana geldi. Sinan Akçıl ile beraber yaptığı 'Biri bana gelsin' ve 'Şarttır' düetleriyle geniş bir kitleye ulaştı. Ferah Zeydan Emre Aydın'ın yapımcılığında çıkarttığı şarkılarla da büyük beğeni topladı.
 

İlgili Sayfalar: Tüm Bölümler - Kısa Videolar