Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in eski mesleği duyanları şoke etti

16 yıl önce Antalya'da yerel bir güzellik yarışmasında kraliçe seçilen Burcu Biricik, Emre Yetkin ile 2016 yılında hayatını birleştirmişti. Ayvalık'tan otel aldığı gündeme gelen Biricik, yıllardır böyle bir hayali olduğunu açıkladı. 'Eskiden garsondum, insanlara hizmet etmeyi seviyorum' diyen Biricik, milyonlarca lira harcamadıklarını da ekledi. 

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 10:48
Değiştirme Tarihi: 21.01.2022 10:48

Komedyen Yasemin Sakallıoğlu, geçtiğimiz akşam 'Doğru Koca Nasıl Seçilir?' adlı gösterisiyle Maximum Uniq Hall'de sahne aldı. Burcu Biricik de gösteriyi izlemeye gelenler arasındaydı.

Yasemin Sakallıoğlu’nu sevdiğini ve gösteriyi merakla beklediğini belirten oyuncu, başrolünde yer aldığı 'Camdaki Kız' hakkında, "Çok güzel gidiyor dizimiz, reytinglerden memnunuz” dedi.

Balıkesir Ayvalık’da eşi Emre Yetkin ile butik otel açacağı haberleri çıkan Biricik, "Öyle milyon TL harcadılar diye bir durum yok. Emre ile birlikte böyle bir yer açma hayalimiz vardı ve gerçekleştiriyoruz" açıklamasını yaptı.

32 yaşındaki başarılı oyuncu, "Bilmiyorum biliyor musunuz, ben eskiden garsonluk yapıyordum. Yabancılık çekmediğim bir iş kolu" ifadelerini kullandı.

İlgili Sayfalar: Kısa Videolar