Çağlar Ertuğrul, Jake Gyllenhaal benzerliğiyle ilgili konuştu: Çakma Hollywood yıldızı dediler

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul, İbrahim Selim'in YouTube programına konuk oldu. Burada samimi açıklamalara imza atan Ertuğrul, sık sık gündeme gelen ABD'li oyuncu Jake Gyllenhaal ile olan benzerliğine de değindi. Ertuğrul ayrıca, geleceğe dair planlarıyla ilgili de konuştu. 

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2021 09:55
Değiştirme Tarihi: 12.11.2021 09:55

ABD’li oyuncu Jake Gyllenhaal’a benzetilen Ertuğrul, “Hakkında çıkan saçma bir Magazin haberi var mı?” sorusunu şöyle yanıtladı:

“Var. Hatta magazindeki ilk haberimdi muhtemelen. ‘Dağ’ filmi çıkacağı zaman bir gazetede ‘Türk filminde çakma Hollywood yıldızı’ diye başlık atılmıştı. Hani sanki filmde Jake Gyllenhaal adı yazıyor ama ben oynamışım gibi bir haberdi.”

MESELE TUTUNMAK

Çağlar Ertuğrul, programda ileriye dönük hedefinin Hollywood olduğunu da açıkladı:

“Gitmek bedava tabii ama asıl mesele elbette orada tutunabilmek ve devam edebilmek. Bu söylediklerim kulağa çok hayalperest gelebilir ancak günümüzde daha kolay olduğunu düşünüyorum ben. Evet, oralarda pastadan pay almaya çalışan çok kişi var, fakat oradaki pastalar da daha büyük baktığımızda. Benim de irtibatım var aslında oradaki birkaç kişiyle. Bakalım zaman neler gösterecek."
 

İlgili Sayfalar: Kısa Videolar