4 ay önce Nihan Ünsal ile evlenen Burak Sergen ihaneti belgeledi! İşte tüm ayrıntılar

Sadakatsiz dizisinin oyuncusu Burak Sergen, 4 ay önce evlendiği eşi Nihan Ünsal aldatıldığını iddia ederek boşanma davası açtı. Eşinden bir süredir şüphelenen Burak Sergen, Nihan Ünsal'ın ilişkisini de belgeledi. Ünsal, İzmirli iş insanı ile el ele görüntülendi. 2. Sayfa canlı yayınında ihanet haberiyle ilgili ayrıntılar masaya yatırıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2021 09:57
Değiştirme Tarihi: 06.10.2021 09:57

Koronavirüs nedeniyle uzun süre yoğun bakımda tedavi gören oyuncu Burak Sergen, Covid-19 ardından ihanet şoku yaşadı. Ünlü oyuncunun dört ay önce evlendiği eşi Nihan Ünsal, İzmirli iş insanıyla kaçamakta yakalandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Burak Sergen, 45 gün hastanede tedavi gördükten sonra çıkar çıkmaz, o dönem nişanlı olduğu Nihan Ünsal ile hayatını birleştirmişti. 

HASTANEDEYKEN ARKADAŞLIK BAŞLAMIŞ

2. Sayfa'nın iddiasına göre, Burak Sergen hastanede tedavi görürken, eşi Nihan Ünsal'ın da İzmirli iş insanı görüşmeye başladıkları belirtildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Hatta Nihan Ünsal'ın İzmir'de güzellik merkezi açtığı, hafta içlerini İstanbul'da, hafta sonlarını İzmir'de geçirmeye başladığı, evliliklerinin üçüncü ayında da Burak Sergen'in şüphelenmeye başladığı iddia edildi.

Burak Sergen'in dedektif gibi iz sürdüğü ve eşinin bu iş insanıyla el ele olan görüntülerini fotoğrafladığı ifade edildi. 

Burak Sergen'in eşiyle yüzleştiği ancak Ünsal'ın da bu ilişkiyi inkar ettiği aktarıldı. 

FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyuncu Burak Sergen, eşi Nihan Ünsal ile yer aldığı fotoğrafların tamamını Instagram sayfasından sildi. Nihan Ünsal ile sosyal medya hesabını kapattı.

ESKİ EŞİNDEN DESTEK

Haber ile ilgili metin girin!.

Burak Sergen'in eski eşi ve oğlu Cansın'ın annesi Işıl Sergen'den usta oyuncuya destek gecikmedi. Işıl Sergen hem Burak Sergen'e 'güçlü ol' mesajı verdi, hem de hakkındaki haberlere açıklık getirdi.

 "İyi ya da kötü günler hepimiz için. Kimsenin kötü günüyle sevinen bir insan asla olmadığım gibi oğlumun babasının bu durumdan en güçlü şekilde çıkacağına da eminim . İçinde bulunmadığım durumlarda da yorum yapmak ve konuşmak asla istemiyorum . Sadece adımın geçtiği kısımla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldım . Bu gün Haber sitelerine düşen haberin içinde , Burak beyle boşanma anlaşmamızda “15 milyon tazminat” aldığıma dair bölüm tamamen gerçek dışıdır . O zaman da açıkladığımız gibi dostane bir anlaşmalı boşanma gerçekleştirdiğimiz için kimsenin kimseden tazminat alacağı doğmamıştır . Yapılan yorumlara istinaden bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım . Bir ricam da bu gün çıkan haberlerde lütfen oğlumun dahil olduğu fotoları kullanmayınız . Hassasiyetinize teşekkür ediyorum. Işıl Sergen"