'Reklam için boşandılar' deniyordu... Selin Ciğerci'den canlı yayında 'barışma' açıklaması

Geçtiğimiz aylarda eşi Gökhan Çıra'dan boşanan ancak birkaç gün önce Çıra ile birlikte sarmaş dolaş görüntülenen Selin Ciğerci, 2. Sayfa canlı yayınına telefon ile bağlanıp açıklamalarda bulundu. Barışmadıklarını dile getiren ve bu ayrılığa reklam diyenlere cevap veren Ciğerci, Asla barışmadık. Artık kimse nasılsın demiyor barıştınız mı diyor. Yorumlarda okudum, bunların ayrılığı yalandı reklamdı diyenlere sesleniyorum. Ayrıldığımızdan beri 15 kilo verdim, yemek yiyemedim. Böyle bir şeyin reklamı olmaz.' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2021 10:57
Değiştirme Tarihi: 15.12.2021 10:57

Selin Ciğerci'nin açıklamaları şu şekilde:

Asla barışmadık. Artık kimse nasılsın demiyor barıştınız mı diyor. Yorumlarda okudum, bunların ayrılığı yalandı reklamdı diyenlere sesleniyorum. Ayrıldığımızdan beri 15 kilo verdim, yemek yiyemedim. Böyle bir şeyin reklamı olmaz. 

Ben Gökhan kız arkadaşıyla görüntü verdi ben de aynı şekilde gezdim, görüntü verdi. Böyle bir şey mümkün değil olamaz. Buluştuk görüştük, işyerinde de görüşüyoruz. Düşman değilik oynadık orada. Şu an onun da hayatında kimse yok. 

Barışmayacağım demiyorum. Hayatta hiçbir şey için asla demiyorum. Eskiden iş için bile yan yana gelmem diyordum. Geliyorum, gelmek zorundayız. Şu an konuşuyoruz, zamanla ne olur bilmiyoruz. İkimizin de korkuları var. Ağzımdan içeri yemek girmedi suyla beslendim.  

Evlerimizi ayırdık zaten. Bilmiyorum, inanın bilmiyorum. Her şeyi zamana bıraktık. Onu gördüğüm zaman heyecanlanıyorum yalan söylemeyeyim. 

İlgili Sayfalar: Kısa Videolar