Vizyondakiler
'Yılın en güzel insanı' seçildi!
'Yılın en güzel insanı' seçildi! Yetenekli oyuncu Lupita Nyong'o '2014'ün en güzel insanı' seçildi.
Çöpten film çıkaracak
Çöpten film çıkaracak Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde çekilecek, deniz dibi kirliliğini mizahi dille ele alacak 'İnaf Gari' adlı film öncesinde, 'Sualtı Temizlik Harekatı' etkinliği düzenlenecek. Gönüllü dalgıçlar tarafından çıkartılan çöpler sergilenecek, etkinlikte ayrıca filmin
İlk Vine'ı izlenme rekorları kırdı!
İlk Vine'ı izlenme rekorları kırdı! Sinema tarihinin en başarılı oyuncularından Robert De Niro'nun rol aldığı 100'den fazla film bulunuyor.
Yeni 'Steve Jobs' o oldu!
Yeni 'Steve Jobs' o oldu! Hollywood'un en beğenilen isimlerinden Leonardo DiCaprio'nun, Apple'ın kurucularından Steve Jobs rolüyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.
Fassbender ve Cotillard'lı Macbeth'e ilk bakış!
Fassbender ve Cotillard'lı Macbeth'e ilk bakış! Başrollerinde Marion Cotillard ve Michael Fassbender'ı izleyeceğimiz Machbeth filminden ilk fotoğraf paylaşıldı!
Mrs. Doubtfire 2 Geliyor!
Mrs. Doubtfire 2 Geliyor! Robin Williams'ın çocukları için yaşlı bir dadı kılığına girdiği Müthiş Dadı filminin üzerinden tam 21 yıl geçti. Filmin yapımcılarından yapılan açıklamayla birlikte yeni filmin çekileceği duyuruldu.
  • 'Yılın en güzel insanı' seçildi!
   'Yılın en güzel insanı' seçildi!
  • Tüm zamanların rekoru!
   Tüm zamanların rekoru!
  • "Hayatımda verdiğim en doğru karar!"
   "Hayatımda verdiğim en doğru karar!"
  • Cameron Diaz'a şoke eden taciz!
   Cameron Diaz'a şoke eden taciz!
  • Güzel vücudunun sırrı ortaya çıktı!
   Güzel vücudunun sırrı ortaya çıktı!
  • 2014'te saçlar kısaldı!
   2014'te saçlar kısaldı!
  • Cem Yılmaz'dan İlk Kare
   Cem Yılmaz'dan İlk Kare
  • Jennette McCurdy'nin çıplak fotoğrafları sızdı!
   Jennette McCurdy'nin çıplak fotoğrafları sızdı!
İKSV'de ödüller sahiplerini buldu
İKSV'de ödüller sahiplerini buldu 33. İstanbul Film Festivali kapanış ve ödül töreni Cemal Reşit Rey'de düzenlendi.
Atom Egoyan The Captive ile Altın Palmiye için yarışacak
Atom Egoyan The Captive ile Altın Palmiye için yarışacak Bu yıl 33. İstanbul Film Festivali’nde izleme şansı bulduğumuz Devil’s Knot’un ardından Atom Egoyan’ın bu yıl seyirci karşısına çıkacak diğer filmi The Captive de bir gerilim filmi.
İtirazım Var filmi vizyonda!
İtirazım Var filmi vizyonda! Bir imam ve namaza duran bir cemaat ile açılıyor İtirazım Var. Arkada çalan bangır bangır müzikle birlikte… Evet, bu bir Onur Ünlü filmi!
Woody Allen vizyonda!
Woody Allen vizyonda! Woody Allen’in başrol aldığı komedi, fantastik roman uyarlaması ‘Divergent’ (Kiralık Aşık) bugün gösterime giren filmler arasında.
Gambit rolü için Channing Tatum
Gambit rolü için Channing Tatum Ünlü oyuncu Channing Tatum'un X-Men'in yeni filminde oynaması için yapımcılar ile görüşmeye başladığı bildirildi.
Ryan Gosling'in filmi Lost River'a ilk bakış!
Ryan Gosling'in filmi Lost River'a ilk bakış! Son yılların yükselen ismi Ryan Gosling, kamera önündeki iddiasını, yönetmen koltuğunda da sürdürmeyi amaçlıyor!
Denzel Washington'ın yeni Filminden ilk poster!
Denzel Washington'ın yeni Filminden ilk poster! Başrolünde Denzel Washington'ı izleyeceğimiz suç gerilimi The Equalizer filminin ilk afişi yayınlandı!
Köprüde Buluşmalar ödülleri sahiplerini buldu!
Köprüde Buluşmalar ödülleri sahiplerini buldu! Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Köprüde Buluşmalar kapsamında yarışan projeler ödüllerine kavuştular!
Kristen Stewart, turuncudan kızıla döndü
Kristen Stewart, turuncudan kızıla döndü Geçtiğimiz hafta rol aldığı "American Ultra" için saçlarını turuncuya boyatan Kristen Stewart bu hafta kızıla döndü.
Fatih Akın'ın filmi festivalden çekildi!
Fatih Akın'ın filmi festivalden çekildi! Duvara Karşı filmi ile çok ses getiren Fatih Akın, gerekçe göstermeden yeni filmini Cannes'tan geri çekti.
Brad Pitt ile tanışma fırsatı sunuldu!
Brad Pitt ile tanışma fırsatı sunuldu! Hollywood'un en ünlü yıldızlarından Brad Pitt ile tanışmak için özel bir kampanya başlatıldı.
İtirazım Var filmine +18 sınırlaması!
İtirazım Var filmine +18 sınırlaması! Onur Ünlü'nün İtirazım Var filmine genel gösteriminden hemen önce 18 yaş sınırlaması getirildi!
Liseliler için film yarışması!
Liseliler için film yarışması! 2010 yılından bu yana gençlerin işaretledikleri şıklar yerine hayal güçlerini yarıştıran KısaKes Film Yarışması başladı.
Yeni film tekliflerine açık
Yeni film tekliflerine açık Fransızların dünyaca ünlü sinema yıldızı Catherine Deneuve, 70 yaşına basmasına rağmen sinemayı bırakmayacağını, film çevirmek için yeni tekliflere hazır olduğunu belirtti.
67. Cannes Film Festivali Yarışma Filmleri Belli Oldu
67. Cannes Film Festivali Yarışma Filmleri Belli Oldu Cannes Uluslararası Film Festivali'nin yarışma bölümünde yer alacak filmler açıklandı.
Acunn.Com