1/0
Çocuk Yıldızlar

Ekranın ve sinemanın çocuk yıldızları

ONLARI HEP ESKİ HALLERİYLE HATIRLADIK Onları henüz küçük birer çocukken gördük ilk kez. Kimi bir dizide ya da filmde önemli bir rol oynadı, kimi yan karakterlerden birini canlandırdı. Bazıları kariyerine oyuncu olarak devam etti, bazılarının serüveni

Çocuk Yıldızlar

Şu sıralar 8 yaşında olan bu küçük kızı bundan 4 yıl önce bir dizide kimi zaman gülerek kimi zaman da gözyaşlarıyla izliyorduk. Onu hatırlayabildiniz mi..

Çocuk Yıldızlar

Ekranın son dönemde tanınan küçük yıldızlarından Karina Selin Gükrer, ilk kez 4 yaşındayken rol aldığı Hatırla Sevgili dizisiyle tanındı. Orada Beren Saat'in canlandırdığı Yasemin karakterinin kızı Rüya rolündeydi.

Çocuk Yıldızlar

Diziye 16'ncı bölümde katıldı ve 35'inci bölüme kadar oynadı. Daha sonra Yalancısın Sen adlı dizi için kamera karşına geçti.

Çocuk Yıldızlar

Karina Selin Gükrer ile Beren Saat'in yolu yıllar sonra bu kez Gecenin Kanatları filminde yeniden kesişti. Gükrer bu filmde de Saat'in canlandırdığı karakterin küçüklüğünü oynadı.

Çocuk Yıldızlar

Daha sonra diziye aynı karakterin biraz daha büyümüş halini canlandırmak için Asena Taşkın katıldı.

Çocuk Yıldızlar

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Rüya karakterinin genç kızlığını Ezgi Asaroğlu canlandırdı.

Çocuk Yıldızlar

Asena Taşkın son olarak Arka Sıradakiler dizisinde rol almıştı.

Çocuk Yıldızlar

O ŞİMDİ BAŞROL OYUNCUSU Eğer sıkı bir dizi takipçisiyseniz bu küçük oyuncu size de tanıdık geliyor büyük olasılıkla. 1990 doğumlu bu genç oyuncu, önce Çocuklar Duymasın ve Nehir dizilerinde ekrana geldi.

Çocuk Yıldızlar

Ardından da Gümüş dizisinde oynadı. Ama onu TV seyircisine tanıtan dizi İki Aile oldu. O dizide Ceren rolünü canlandırıyordu.

Çocuk Yıldızlar

2006 yılında yayınlanmaya başlayan İki Aile'de rol almaya başladığı sırada henüz 16 yaşında bir genç kızdı. Aradan tam 5 yıl geçti ve o küçük kız büyüyüp bir diziye başrol oyuncusu oldu. Kim mi bu genç oyuncu...

Çocuk Yıldızlar

Star TV'nin yeni başlayan Firar adlı dizisinde rol alan Ece Ceşmioğlu... Bugün 21 yaşında olan Çeşmioğlu çocuk oyunculuk dönemini geride bıraktı.

Çocuk Yıldızlar

Firar dizisinde Caner Cindoruk, İsmail Hacıoğlu ve Engin Şenkan ile birlikte başrol paylaşıyor. Çeşmioğlu dizide Bahar karakterini canlandırıyor.

Çocuk Yıldızlar

"Bugüne kadar rol aldığım dizilerde hep kız çocuğuydum. Burada ise bir kadını canlandırıyorum" diyen Çeşmioğlu güzelliğiyle de dikkat çekiyor.

Çocuk Yıldızlar

Ama bu onun için önemli değil. Genç oyuncu Kelebek'e verdiği röportajda "Benim en takılmadığım nokta güzellik. Çünkü tek ilgilendiğim sahneyi nasıl oynadığım, nasıl bir iş çıkardığım. Güzellik ya da diğer görsel değerlerle ilgili panik yaşamıyorum, hatta

Çocuk Yıldızlar

Görünüşe göre Çeşmioğlu'nu bundan sonra ekranlarda sık sık göreceğiz.

Çocuk Yıldızlar

BABASININ EN KÜÇÜK KIZIYDI Bu güzel genç kızı yıllar önce çok izlenen bir dizide ailesinin en küçük kızı rolünde izliyorduk. Payende Çizmeci, 1993'te yayına başlayan dizide rol aldığında henüz 7 yaşındaydı..

Çocuk Yıldızlar

1997'ye kadar süren dizide Mine rolünü üstlendi. Bu fotoğrafı görünce büyük olasılıkla onu hatırladınız..

Çocuk Yıldızlar

Payende Çizmeci, Süper Baba'nın Mine'siydi.Dizinin görüntü yönetmeni olan aile dostlarının teşvik etmesiyle Süper Baba'ya dahil olan Çizmeci daha sonra eğitimine devam etti ve bir daha kamera karşısına geçmedi.

Çocuk Yıldızlar

O DA İKİ ABLASININ KUZUSUYDU Bu genç kız da bir zamanlar yayına başladığında sokakların bomboş kaldığı bir dizide rol alan küçük bir yıldızdı. Dizi yayınlanırken 10 yaşında olan Merve Er, daha sonra Sırlar Dünyası, Mavi Rüya, Ah Be İstanbul, Beşinci B

Çocuk Yıldızlar

Merve Er, İkinci Bahar'da Şener Şen'in canlandırdığı Ali Haydar karakterinin en küçük kızı Huriye rolündeydi.

Çocuk Yıldızlar

KÜÇÜCÜK GÖZLÜKLÜ BİR KIZ ÇOCUĞUYDU Gökçe Uzuner bu haliyle bir çok kişiye tanıdık gelmeyecek büyük olasılıkla. Ama bakın aslında o küçükken çok izlenen hangi dizide rol almıştı.

Çocuk Yıldızlar

Bu fotoğrafın en sağındaki gözlüklü küçük kız Gökçe Uzuner. Dadı dizisinde Duygu'yu oynayan Uzuner daha sonra Size Baba Diyebilir miyim'de de rol aldı.

Çocuk Yıldızlar

DUYGU'NUN BÜYÜK KARDEŞİYDİ Bu genç de yine Dadı dizisinde rol alıyordu. O dönemde 10 yaşında olan Yaşar Abravaya,daha sonra Dar Alanda Kısa Paslaşmalar ve 120 filmlerinde de kamera karşısına geçti.

Çocuk Yıldızlar

Yaşar Abravaya ve Gökçe Uzuner Dadı dizisinin yayınlandığı yıllarda iki küçük çocuktu.

Çocuk Yıldızlar

MUTSUZ AİLENİN KÜÇÜK KIZI Şebnem Ceceli, Yaprak Dökümü dizisinde aileninen küçük kızı Ayşe'yi oynuyordu..

Çocuk Yıldızlar

Diziye katıldığında küçücük bir kız olan Şebnem, kameralar önünde büyüdü..

Çocuk Yıldızlar

AYBERK MESLEĞİ SÜRDÜRDÜ Onu milyonlarca seyirci ayrıldığı kocasından çocuklarını alabilmek için uğraşan bir kadının öyküsünü anlatan Aliye dizisiyle tanıdı..

Çocuk Yıldızlar

O dizide Arda'yı oynayan Ayberk Koşar küçücük bir çocuktu. Daha sonra Pulsar dizisinde rol aldı.

Çocuk Yıldızlar

ECEM KAMERA KARŞISINDA BÜYÜDÜ En son Küçük Sırlar dizisinde rol alan 1992 doğumlu Ecem Uzun küçük yaştan beri kamera karşısında...Uzun, seyirciyle Aliye dizisinde tanıştı.

Çocuk Yıldızlar

Pulsar, Gönül Salıncağı, Geniş Zamanlar; Ecem Uzun'un kamera karşısına geçtiği diğer diziler.

Çocuk Yıldızlar

KÜÇÜK YAŞINDA ÖDÜLE DOYDU 1994 İstanbul doğumlu olan Elit İşçen, kamera karşısında büyüyen yeni kuşak oyunculardan. Son olarak Küçük Kadınlar dizisinde rol aldı ama ondan önce de iddialı sinema filmlerinde rol aldı. İşçen, yönetmenliğini Reha Erdem'in

Çocuk Yıldızlar

İşçen, yine Reha Erdem'in Hayat Var filmindeki performansıyla da göz doldurdu.

Çocuk Yıldızlar

Boyu Küçücüktü Sonra Herkesi Geride Bıraktı Şu sıralar Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol alan bu delikanlı da büyük olasılıkla size tanıdık geliyor. "Tanıdık" diyoruz çünkü sadece bir kaç yıl içinde o kadar serpildi ki....

Çocuk Yıldızlar

Dizinin ilk bölümlerinde küçücük bir çocukken iki sezon boyunca görünümü de değişti..

Çocuk Yıldızlar

Karacakaya geçen sezon Aşk Tesadüfleri Sever filminde oynadı.

Çocuk Yıldızlar

Batuhan Karacakaya ekranlarla tanıştığında küçücük bir çocuktu.

Çocuk Yıldızlar

HAVUÇ KÜÇÜCÜKTÜ Furkan Kızılay'ın kariyeri TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın'da başladı..O zamanlar gözlükleri ve kızıl saçlarıyla küçük bir çocuktu..

Çocuk Yıldızlar

Havuç lakabıyla tanındı. Dizinin bitiminden bir süre sonra kameralar karşısına bambaşka biri olarak çıktı..

Çocuk Yıldızlar

Şimdi tekrar yayına başlayan dizide bu kez genç Havuç olarak ekrana geliyor.

Çocuk Yıldızlar

BOYU ANNESİNİ GEÇTİ Oyuncu Aliye Uzunatağan'ın kızı Ayşecan Tatari de Çocuklar Duymasın dizisinde küçücük bir çocukken kamera karşısına geçti.

Çocuk Yıldızlar

Ailenin kızı Duygu'yu canlandırıyordu Tatari. Ama dizi bittikten sonra ABD'nin yolunu tuttu ve öğrenimine devam etti.

Çocuk Yıldızlar

BÜYÜDÜ DE EVLENDİ Bir zamanların en çok izlenen dizilerinden Bizimkiler'in Ali'si Atılay Uluışık kameralar önünde büyüdü. En son nikah töreninde görüntülendi.

Çocuk Yıldızlar

Uluışık dizi yayına başladığında küçücük bir çocuktu.

Çocuk Yıldızlar

ASİ ÇOCUK BÜYÜDÜ Kırık Kanatlar dizisindeki bu bıyıklı genç askeri de seyirci küçüklüğünden beri ekranlardan tanıyor. Süper Baba dizisinin Alim'i Eray Demirkol da ekranda büyüdü...1981 doğumlu oyuncu bu dizide Fiko'nun biraz asi oğlunu oynuyordu...

Çocuk Yıldızlar

Demirkol, daha sonra bir başka çok izlenen dizi Ekmek Teknesi'nde oynadı... Deli Yürek ve Pars Kiraz Operasyonu, Demirkol'un rol aldığı diğer yapımlar..

Çocuk Yıldızlar

ÇAĞLA KAMERALARLA TANIŞTIĞINDA KÜÇÜCÜK BİR KIZDI Çağla Çakar da kameralar önünde büyüyenlerden. Bu küçücük kızı milyonlarca kişi önce Asi dizisinde gördü..Dizinin kahramanı Asi ile Demir'in kızları Asya'ydı o dizide...

Çocuk Yıldızlar

Sevimli görüntüsü, kendine özgü vurgularıyla konuşması ve yaşından beklenmeyecek oyunculuğuyla dikkat çekti... Çağla Çakar son olarak Kasaba dizisinde rol aldı..

Çocuk Yıldızlar

SELİN BÖYLE BÜYÜDÜ Seyirci Selin Ilgar'ı Sihirli Annem dizisiyle tanıdı..

Çocuk Yıldızlar

Son olarak Küçük Kadınlar da oynadı.

Çocuk Yıldızlar

ŞİMDİ ANNE OLDU Mine Çayıroğlu şimdi kendisi anne oldu ama bir zamanların en çok sevilen küçük yıldızlarından biriydi.

Çocuk Yıldızlar

Seyirci onu Çalıkuşu’ndaki oyunculuğuyla tanıdı. Daha sonra Yeniden Doğmak ve Berdel filmleri ile çocuk yaşta büyük deneyim kazandı. İngiltere'de oyunculuk eğitimi aldı.. Son olarak Beyza'nın Kadınları'nda oynadı.

Çocuk Yıldızlar

KÜÇÜK SAMET GENÇ KIZ OLDU Bu genç kadını tam 32 yıl önce ilk kez nasıl gördüğünüzü hatırlıyor musunuz... Elif İnci henüz 4 yaşındayken Atıf Yılmaz'ın yönettiği Cengiz Aytmatov uyarlaması Selvi Boylum Al Yazmalım filminde Türkan Şoray'ın oğlu Samet'i o

Çocuk Yıldızlar

1994 yılında Memduh Ün'ün Zıkkımın Kötü filmindeki performansıyla Adana Altın Koza Film Festivali'nde en iyi yandımcı kadın oyuncu ödülünü de kazanan Elif İnci, Deli Yürek, Vizontele Tuuba, Dudaktan Kalbe gibi yapımlarda da oynadı... Elif İnci'nin babası

Çocuk Yıldızlar

Yıldız Asyalı Yıldız Asyalı Kanal D Çocuk Kulübü'nde sunuculuk yaparak başladı televizyon kariyerine, Haluk Bilginer'le birlikte yaptığı dönemin sevilen dizilerinden Eyvah Babam'la kariyerine devam etti. İlk oyunculuk yeteneğini bu dizide gösteren Asya

Çocuk Yıldızlar

Bir sezon süren bu dizinin ardından Kanal D'de başlayıp uzun bir süre Show TV'de yayına devam eden Hayat Bilgisi adlı dizide üç sezon boyunca yer aldı. Dizide idealist bir öğretmenin komşusunun kızı ve aynı zamanda kardeşinin sevgilisi olan Rûya rolündeki

Çocuk Yıldızlar

Asyalı son olarak Asayiş Berkkemal dizisi ile seyirci karşısına çıktı.