• Karabük’te, sürücüsünün aşırı hız ve dikkatsizliği sonucu akaryakıt istasyonuna giren otomobil, taklalar atarak park halindeki otomobile çarptı.

  • Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir evde, yaşanan patlamanın ardından yangın çıktı. Ev sahibi çift, son anda kendilerini dışarı atarak kurtardı.

  • Başkent’te bir kişinin 400 bin TL’si otomobilin içinden silahlı kişiler tarafından gasp edildi.

  • İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Abdullahiyan: "İsrail'in saldırısından sonra diplomatik kanallar yoluyla ABD'ye mesaj gönderdik. Bu mesajda Siyonistlerin İran'ın kırmızı çizgilerini aştığını bildirdik"

  • Esenyurt'ta bebek bezi yüzünden tartışarak dayak yediği eşini bıçakla öldürdüğü iddia edilen Yasemin Kaymaklı'nın yargılanmasına devam edildi.

  • Sultanbeyli’deki Kobani eylemleri sırasında başına saplanan demir Çubuk nedeniyle hayatını kaybeden Serdar Arslan’ın ölümüne ilişkin soruşturma tamamlandı.

  • Çin'de meydana gelen olay akıllara durgunluk veren cinsten. Doktor ve hastanın tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü ve sonu kötü bitti.

  • Uludağ'da, oteller bölgesinde buzda kayan otomobilin altına alıp sürüklediği akraba iki kadından 47 yaşındaki Necla Aladağ yapılan kalp masajına rağmen öldü.

  • IŞİD, internet üzerinden yayınladığı videoda, Ürdün’de tutuklu bulunan kadın terörist Sacide el-Rişavi’nin serbest kalmaması halinde rehin tuttukları Japon gazeteci Kenji Goto ve Ürdünlü askeri jet pilotu Muaz Safi el-Kesasibe’yi 24 saat içinde öldürecekl

  • Doğalgaz sayacını kırana 1200 lira ceza...

Yetenek Sizsiniz Yeni Bölüm Bu Akşam Saat 20:00'da Star TV'de!

Hafta sonları izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz, bu akşamdan itibaren haftada 3 gece Star TV ekranında. Sevilen program yeni bölümleriyle Perşembe akşamları da saat 20.00’de Star ekranında.

Güncelleme:
10/01/2013

Hafta sonları izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz, bu akşamdan itibaren haftada 3 gece   ekranında. Sevilen program yeni bölümleriyle Perşembe akşamları da saat 20.00’de Star ekranında.

Yetenek Sizsiniz, haftada 3 gece   ekranında olacak. Daha önce jüriden ‘evet’ almış birbirinden farklı, çok özel yetenekler ikinci tur performanslarıyla dolu dolu 3 gece izleyicilerle buluşacak.

Türkiye'nin bu seneki yeteneğinin belli olacağı Mart ayındaki büyük finale çok az kaldı, heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye, Cumartesi ve Pazar günlerinden sonra Perşembe akşamları saat 20.00’de Star ekranında yeni bölümleriyle izlenebilecek.

Esenyurt'ta bebek bezi yüzünden tartışarak dayak y...

Haber

Wolfsburg kulübü'nün Andre Schurrle için Chelsea'y...

Haber

Guguk Kuşu adlı tiyatro oyununun İzmir turnesi içi...

Haber

Başarılı oyuncu Okan Yalabık, yeni dizisiyle ve ye...

Haber

Mersin Devlet Klasik Türk Müziği Korosu sanatçılar...

Şeref Meselesi dizisinde Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen ve Şükran O...

Haber

İlk eşinden olan oğlu Kayra ile Gülben Ergen'in fo...

Haber

Karadayı dizisinde seslendirdiği "Ben Bir Adam Sev...

Acunn.Com