• Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ebolalı olduğu şüphesiyle bir hastanın getirileceği bilgisi üzerine acil serviste hareketli saatler yaşandı.

  • Çin'de bir baba, yatağına tuvaletini yapan 9 yaşındaki oğlunun cinsel organını doğradı.

  • Kütahya'nın Gediz ilçesinde otomobil ile midibüsün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, 20 kişi yaralandı. Kimlikleri belirlenemeyen yaralılar Geniz, ve Uşak'taki hastanelere kaldırıldı.

  • Sakarya'nın Kaynarca İlçesi'nde 35 yaşındak Ersin Solak, motorlu testere ile kestiği ağacın gövdesinin üzerine devrilmesi sonucu yaşamını yitirdi.

  • Ukrayna'da kimya fabrikasında meydana gelen patlama büyük hasara yol açtı.

  • İngiltere'de mahkeme, Yahudi karşıtı mesaj yazan kişiyi 4 hafta hapis cezasına çarptırdı.

  • Diyarbakır'da yol kesip kimlik kontrolü yapan göstericilere müdahale etmek için giden polis ekibine silahlı saldırı düzenlendi.

  • Bilecik’ten Bozüyük ilçesindeki bir fabrikaya işçi götüren midibüs kavşakta bir kamyonetle çarpıştıktan sonra yol kenarındaki tepeye doğru yan yattı

  • Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın, gümrük kapılarına internet sağlayan sistemde meydana gelen arıza nedeniyle gümrük kapılarındaki sistemin bir süre çalışmadığını bildirdi.

  • Irak'taki Peşmerge Suriye'nin IŞİD ile Kürt gruplar arasındaki çatışmaların devam ettiği Kobani kentine destek göndereceklerini açıkladı.

Uzman Erbaşlara Memurluk Müjdesi

Genelkurmay Başkanlığı uzman erbaşlar ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Güncelleme:
15/04/2013

Genelkurmay Başkanlığı uzman erbaşlar ile ilgili bir açıklama yayınladı.
 
İşte o açıklama:
 
Uzman erbaşlar, sözleşmelerini bir yıldan az, beş yıldan fazla olmamak üzere azami 45 yaşına girdikleri yıla kadar uzatabilmekte, 45 yaşından sonra, isteklerine bağlı olarak, Milli Savunma Bakanlığı, MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri (Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı dahil) kadrolarında memuriyete geçirilebilmekte, emekliliklerini hak edinceye kadar Devlet Memuru olarak çalışabilmekte ve nihayetinde memur olarak emekli olabilmektedirler.

Galatasaray ile oynanan derbide kırmızı kart gören...

Haber

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, ' Mayıs ayı...

Haber

Çocuğu için alışverişe çıkan Hande Ataizi anneliğe...

Haber

‘Issız Adam’ Cemal Hünal Kayseri’de at bindi....

Haber

Ünlü Hollywood yıldızı Jean Claude Van Damme, Büyü...

Şu sıralar ‘Paramparça’ dizisinde izlediğimiz Nurgül Yeşilçay yalanladığı aşkıyl...

Haber

Gönül İşleri dizisi ile ekrana dönen güzel oyuncu ...

Haber

“Aşkın Dili Yok” dizisinin kadrosuna bir isim daha...

Acunn.Com