• Cizre'de 4 okul molotoflo yakıldı!

   Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde PKK’nın gençlik yapılanması YDG-H’liler 4 okulu motolof ve benzin dökerek ateşe verdi.

  • Dempsey'e yanıt geldi

   Beyaz Saray, ABD Başkanı Barack Obama'nın Irak ve Suriye'de muharip rol üstlenmek üzere Amerikan kara birliklerinin konuşlandırılmayacağı yönündeki politikasında bir değişiklik olmadığını bildirdi.

  • İşte Türkiye'nin IŞİD planı!

   'TALOS'lar sınıra, 50 bin polis göreve!

  • 20 çocuk aşıdan öldü!

   Suriye'de UNICEF ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenen kampanyada aşı olan 20 çocuk yaşamını yitirdi.

  • AKOM, İstanbulluları uyardı!

   İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) gece yarısı, Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü ve Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) meteoroloji biriminin hava tahmin raporlarına göre, İstanbul'un şiddetli yağışların etkisi altına gireceğini bildirdi.

  • İstanbul için krıtik uyarı!

   Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) tarafından yapılan bir araştırma, İstanbul açıklarında 7 şiddetinde veya daha büyük bir depremin meydana gelebileceğini ortaya çıkarttı.

  • ABD'den IŞİD'e Musul'da ağır darbe

   Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Güvenlik Ajansı, IŞİD Musul Askeri Sorumlusu "Ebu Abdullah" lakaplı Yasin Ali Süleyman Şalaş'ın öldürüldüğünü bildirdi.

  • Meteoroloji İstanbul için uyardı

   Meteoroloji'den yapılan açıklamada, bu gece ve yarın İstanbul, Çanakkale, Tekirdağ ve Balıkesir'de kuvvetli yağış beklendiği bildirildi.

  • Çankaya Köşkü'nde kritik zirve!

   Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın Başbakan, Genelkurmay Başkanı ve ilgili bakanların katılımıyla güvenlik toplantısı yapacak

  • Numan Kurtulmuş'tan tampon bölge açıklaması

   Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, tampon bölge tartışmalarına ilişkin, "Türkiye kendi güvenliğini sağlamak bakımından, ciddi bir şekilde her şeyi masaya getirecek ve bütün bu adımları atacaktır. Her devlet böyle yapar"

  Titanic 3D İle Dalga Geçtiler

  Vizyona gireceği anda yeni bir gişe rekoruna imza atması beklenen Titanic 3 D, vizyona girmeden Amerikalı muzip gençlerin espri konusu haline geldi. Bakın bu gençler Titanic 3D ile nasıl dalga geçtiler.

  Güncelleme:
  12/04/2012

  Dünya tarihine geçen kazanın anlatıldığı ve vizyona girdiği sene almadık ödül bırakmayan Titanic, 3 boyutlu olrak yeniden   severlerin beğenisine sunuluyor. Filmin fragmanı da yakın bir tarihte yayınlandı.

  Ancak Amerikalı gençler bu durumu komediye dönüştürmeyi baaşrdı. Bu haber yazılıncaya kadar 8,5 milyon kez izlenen videoda Titanic 3d ile adeta dalga geçen Amerikalılar, yine izleyenleri güldürmeyi başardı.

  Filmin fragmanı üzerinde oynama yapan muzip gençler, filmle adeta dalga geçti. Ufak bir değişiklik ile filmin içine Star Wars'tan ve savaş filmlerinden karakterler ile yönetmenleri sokan gençler Titanic'i bir komedi filmi haline getirdiler.

  Haber 1

  Suriye'de UNICEF ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından...

  Haber

  Şarkıcı Gökhan Özen, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’d...

  Haber

  Çağatay Ulusoy, Serenay sorusuna cevap vermeden me...

  Haber 1

  Çağla Şıkel, partneri Alişan'ın safra taşlarından yaptırıp hediye ettiği kolyeyl...

  Haber

  Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit’in 2 bine yakın en...

  Haber

  BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun, aktör Leonardo DiCa...

  Acunn.Com