Survivor Turabi'den dans show - izle

Survivor 4. bölümde kazanılan ödül oyunu ile keyiflerin yerine geldiği gönüllüler adasında Survivor Turabi dans show yaptı.

Güncelleme:
14/03/2014

Survivor 4. bölümde kazanılan ödül oyunu ile keyiflerin yerine geldiği gönüllüler adasında Survivor Turabi dans show yaptı.

İlk başladığı günden bu yana kıyasıya mücadeleye sahne olan Survivor'da pizza ödüllü son ödül oyununda galip gelen taraf gönüllüler takımı oldu. Peşpeşe gelen yenilgiler nedeniyle moticasyon kaybına uğrayan takımda ödül oyunu için kararlı bir mücadele gösteren takım eşitlikle devam eden müsabakada son sözü söyleyen taraf oldu.

survivor turabi dans izle


Heyecan eksik olmadı


İzleyenleri ekrana kilitleyen oyunda, takımlar pizza için kıyasıya savaştı. iki takım arasında gidip gelen oyunda 9-9'luk eşitliği gönüllüler bozdu. Kazandıkları oyun sonrası büyük bir sevinç yaşayan gönüllüler de Survivor Samanta şarkı söyleyerek ödülü kutladı.

survivor samanta şarkılı kutlama


Mağlubiyet tansiyonu yükseltti


Ünlüler mağlubiyeti kabullenemedi. Serenay ve Tolga'nın yönlendirme yapamadığı gerekçesiyle Akın'a yüklendiği dakikalarda sinirler gerildi. Tolga'nın daha sonra İSmail'le zıtlaşması ise ortamın daha da gerilmesine sebep oldu. Yaşanan tatsız durum, dokunulmazlık oyunu öncesi akıllara dokunulmazlığı da kaybedersek endişesini getirdi.

Survivor ünlüler tartışma

Survivor ünlüler kötü ihtimali düşündü


Dokunulmazlık oyununu da kaybetme ihtimalini düşünmeye başlayan ünlüler, böyle bişey olması durumunda kimi yazacaklarını düşünmeye başladı. Bu konuda ilk başta gönüllülerden gelecek ismi yazacaklarına dair fikir bildiren ünlüler Akın'ın takım için yaptıkları nedeniyle bu ihtimali de ortadan kaldırdı.

Aradaki buzlar eridi


Oyun sonrası yaşanan tatsızlık ada dönüşü yapılan konuşma ile eridi. Akın'ın Serenay ve Tolga'ya kırıldığını söylemesinin ardından karşılıklı konuşmalarla aradaki soğukluk giderildi.

Asya'da son çılgınlık! Akıllı telefon kılıfı olara...

Haber

Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün sevgilisi Başak Dizer i...

Haber

Ligde kadroya dahi giremeyen Goran Pandev'in Şampi...

Haber

Oya Aydoğan'dan canlı yayında çarpıcı açıklamalar....

Haber

Oyuncu Aslı Enver önceki gece eğlence turunda görü...

Ünlü oyuncu önceki gün Kanyon'da objektiflere takıldı....

Haber

Kurtlar Vadisi'nde Ömer Baba karakteriyle tanınan ...

Haber

Son albümü Sahici'yi sevenleriyle buluşturan şarkı...

Acunn.Com