Survivor Turabi'den dans show - izle

  Survivor 4. bölümde kazanılan ödül oyunu ile keyiflerin yerine geldiği gönüllüler adasında Survivor Turabi dans show yaptı.

  Güncelleme:
  14/03/2014

  Survivor 4. bölümde kazanılan ödül oyunu ile keyiflerin yerine geldiği gönüllüler adasında Survivor Turabi dans show yaptı.

  İlk başladığı günden bu yana kıyasıya mücadeleye sahne olan Survivor'da pizza ödüllü son ödül oyununda galip gelen taraf gönüllüler takımı oldu. Peşpeşe gelen yenilgiler nedeniyle moticasyon kaybına uğrayan takımda ödül oyunu için kararlı bir mücadele gösteren takım eşitlikle devam eden müsabakada son sözü söyleyen taraf oldu.

  survivor turabi dans izle


  Heyecan eksik olmadı


  İzleyenleri ekrana kilitleyen oyunda, takımlar pizza için kıyasıya savaştı. iki takım arasında gidip gelen oyunda 9-9'luk eşitliği gönüllüler bozdu. Kazandıkları oyun sonrası büyük bir sevinç yaşayan gönüllüler de Survivor Samanta şarkı söyleyerek ödülü kutladı.

  survivor samanta şarkılı kutlama


  Mağlubiyet tansiyonu yükseltti


  Ünlüler mağlubiyeti kabullenemedi. Serenay ve Tolga'nın yönlendirme yapamadığı gerekçesiyle Akın'a yüklendiği dakikalarda sinirler gerildi. Tolga'nın daha sonra İSmail'le zıtlaşması ise ortamın daha da gerilmesine sebep oldu. Yaşanan tatsız durum, dokunulmazlık oyunu öncesi akıllara dokunulmazlığı da kaybedersek endişesini getirdi.

  Survivor ünlüler tartışma

  Survivor ünlüler kötü ihtimali düşündü


  Dokunulmazlık oyununu da kaybetme ihtimalini düşünmeye başlayan ünlüler, böyle bişey olması durumunda kimi yazacaklarını düşünmeye başladı. Bu konuda ilk başta gönüllülerden gelecek ismi yazacaklarına dair fikir bildiren ünlüler Akın'ın takım için yaptıkları nedeniyle bu ihtimali de ortadan kaldırdı.

  Aradaki buzlar eridi


  Oyun sonrası yaşanan tatsızlık ada dönüşü yapılan konuşma ile eridi. Akın'ın Serenay ve Tolga'ya kırıldığını söylemesinin ardından karşılıklı konuşmalarla aradaki soğukluk giderildi.

  Haber 1

  Ünlü şarkıcıya bir darbe de nişanlısının ailesinde...

  Haber

  Galatasaray'ın satın alma opsiyonu ile birlikte İs...

  Haber

  Cep telefonu ile görüntülenip, sosyal medyada yayı...

  Haber

  Ünlü şarkıcıdan sahne ücretine astronomik zam....

  Haber

  Eşi Ayşe Kaya’dan boşanacağı konuşulan Teoman, Cih...

  Haber 1

  Vadi hayranları, Kanal D'nin aldığı karar ile artık diziyi biter bitmez internet...

  Haber

  Ünlü şarkıcı önceki gün işadamı sevgilisi Necat Gü...

  Haber

  Güneşi Beklerken dizisi ile yıldızı parlayan Hande...

  Acunn.Com