Survivor Turabi sinirlenirse

  Survivor Turabi arkadaşlarıyla ağız dalaşına girdi.

  Güncelleme:
  11/03/2014

  Survivor 2014 bu sene daha ilk bölümden gerginlikle başlamıştı. Survivor ünlüler ve gönüllüler ilk ödül oyununda karşı karşıya gelen yarışmacılar iki tarafın da çok hırslı ve zoru olduğunu anlayınca gerilmeye başladı. Bu da hem adadaki sinirlerin gerilmesine hem de yarışmaların daha sert geçmesine sebep oldu.

  Adada yaşanan en gergin anlardan biri gönüllüler adasında yaşandı. İlk konseyde Akın'ın gönüllüler adasından ünlüler adasına gönderilmesi Survivor Berna başta olmak üzere bazı gönüllüleri kızdırdı. 

  Gönüllülerin tepki gösterdiği isim ise Survivor Turabi'ydi. Survivor Turabi de kendine cephe alan arkadaşlarına öyle bir karşılık verdi ki... Az kalsın Survivor Gönülüler adası karışacaktı.

  Survivor Turabi kavga izle


  Survivor Turabi kimdir?


  Survivor Turabi Çamkıran’ın hikayesi Muay Thai hikayesi ile başlıyor. Türkiye’de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi yaşamını da bu yolla kazanıyor.

  Survivor Turabi Çamkıran ismini ilk olarak ‘Benimle Dans Eder misin?’ yarışmasında duyduk. Survivor Turabi, daha sonrada Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı.

  Survivor Berna Kimdir ?


  Survivor 2014’ün kadın şampiyon adaylarından biri olan Survivor Berna, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yaptığı dans gösterileriyle tanınıyor. Başarılı danslarıyla finale kadar çıkan Berna Canbeldek bu sene Survivor’da karşımıza çıktı. Geçen sene de aynı şekilde Yetenek Sizsiniz Türkiye’de dans gösterileri yapan Hilmicem İntepe Survivor’a katılmış ve şampiyon olmayı başarmıştı.

  Hilmicem geçen sene Survivor Şampiyonu olmayı başardı bakalım Survivor Berna dans gösterileri ve becerisini oyunlara yansıtabilecek mi? Belki de uzun bir aradan sonra ilk defa bir bayan Survivor şampiyonu olabilir.

  Haber 1

  İngiltere’nin Kent Kontluğu’nda bir sanat festival...

  Haber

  26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos’ta Türk ordusun...

  Haber

  Eski eşi ve çocuğunun babası Murat Kadıoğlu’nun Şe...

  Haber

  Son dönemin en dikkat çeken oyuncularından biri ol...

  Haber

  'Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu' isimli animasyo...

  Haber 1

  Tarkan, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda arka arkaya beş konser verecek. Her gece ...

  Haber

  Dizi oyuncusu Funda Şirinkal, ayrıldığı eşine çocu...

  Haber

  Avşar Film’in geçen sezon ilgiyle izlenen dizisi ‘...

  Acunn.Com