• İstanbul’da faciadan dönüldü

   Silivri’de bir çay bahçesinin üzerine kaya parçaları düştü. Şans eseri kimsenin yaralanmadığı olay, akıllara Beykoz’da yaşanan ağaç faciasını getirdi.

  • Pilotların başı martılarla dertte

   İstanbul Atatürk Havalimanı’nda THY’ye ait 6 uçağın leylek çarpması sonucu tehlike atlatmasının ardından şimdi de martı tehlikesi baş gösterdi.

  • Yüzündeki yanık izi sonu oldu

   Bursa’da yüzündeki yanık izi sebebiyle bunalıma girdiği öne sürülen lise öğrencisi genç kız, pencereden atlayarak intihar etti.

  • Tarihi değiştirecek keşif

   Muğla’nın Marmaris İlçesi Hisarönü Körfezi’nde yapılan araştırmalarda, yaklaşık 4 bin yıl öncesine ait bir Tunç Çağı Batığı keşfedildi.

  • Dolandırıcılar gafil avlandı

   Nevşehir’de Asayiş Şube Müdürlüğü binası karşısında oturan yaşlı bir adamı kendisini emniyet müdürü olarak tanıtarak dolandırmaya çalışan genç yakalandı.

  • Üzerine kale devrilen çocuktan üzücü haber

   Tokat Erbaa ilçesinde Sağlık Meslek Lisesinde üzerine kale direği devrilmesi sonucu ağır yaralanan ortaokul öğrencisi Engin Erdoğan’ın beyin ölümünün gerçekleştiği kaydedildi.

  • Susuzluk isyan ettirdi

   Yalova’da, 15 gündür kendilerine su verilmediğini ileri süren Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Cennet Sokağı sakinleri ayaklandı.

  • Yaşananlardan hiç ders çıkarılmıyor

   Türkiye genelinde son günlerde yaşanan iş kazalarının ardından gözler inşaatlara çevrilirken, metrelerce yüksekte ölüme meydan okuyan bazı inşaat işçileri güvenlik önlemi almadan çalışmalarını sürdürüyor.

  • Spor kulüpleri af beklemesin

   Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İl özel idareleri ve belediyelerin 6 yılda 36 ay taksitle, spor kulüplerinin de 7 yılda 42 taksitle borçlarını ödeyebileceklerini ifade etti.

  • Cenazesine Erdoğan da katıldı

   Hacı Gedikli için Ankara'da cenaze töreni düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da katıldı

  Survivor SMS sıralaması sadece acunn.com'da

  Survivor SMS sıralamalarına sadece ww.acunn.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Sıralama için tıklayın

  Güncelleme:
  12/03/2014

  Survivor Gönüllüler elemesi için yapılan SMS oylamalarının sonuçları sadace Acunn.com üzerinden ulaşılabilecek. 

  Survivor SMS sonuçları


  Survivor 2014 SMS'leri gönüllüler için toplandı ve sıralama tamamlandı. Survivor Gönüllüler için toplanan oylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  http://www.acunn.com/survivor/sms-siralamasi

  Survivor SMS sonuçlarında birinci gelen isim Gönüllülerin adalarından gitmesini istediği ekremle yarışacak ikinci ismi belirleyecek. Birincinin belirlediği isim ile Ekrem'in aldığı toplam oylar hesaplanacak ve en az oyu alan yarışmacı adadan elenecek.

  Bu sene yeni başlayan uygulama sayesinde halkın sevdiği isimlerin adadan gitmesinin engellenmesi amaçlanıyor.

  Peki adadan gönderilmek istenen   Kimdir?

  Jimnastikçi Berna Canbeldek, Sunucu Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı, Ekrem Toroman, Fitness Eğitmeni Ertunga Gemuhluoğlu, Sunucu ve Tiyatrocu Mert Palavaroğlu, Müge Uzel, Voleybolcu Sahra Esra Işık, Kick boxcu Turabi Çamkıran ve Yiğit Dikmen'in oluşturduğu Survivor 2014 Gönüllüler Takımı'nda yer alacak olan Ekrem Toraman,  1985’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve İStanbul'da bir büfe işletmektedir.

  Akın'ın gitmesine üzülmüştü

  Survivor Akın önceki bölümlerde gönüllülerin tercihi ile ünlüler adasına geçmişti. Akın'ın diğer takıma geçmiş olmasından rahatsız olduğunu dile getiren Ekrem, "Bu hiç iyi olmadı" demişti ve Turabi ile takışmışlardı.
   
  Konseyde yapılan oylamada 4 oy alan Mert ve 3 oy alan Akın arasında Ünlüler Takımı'ndan seçim yapılması istenmiş, Ünlüler Takımı da yaptıkları toplantıda Akın'ın adaya gelmesinin daha iyi olacağına karar vermişti. Survivor Akın böylece Gönüllüler Takımı'ndan ayrılarak Ünlüler Takımı'na geçmişti.

  Ekrem'in adadan gidecekler arasında yer alması da işte Turabi ile ters düşmesinden kaynaklanmıştı.

  Haber 1

  Atletico Madridli Arda Turan, 3. haftanın en iyi i...

  Haber

  Her Şey Dahil programına konuk olan Banu Alkan Çağ...

  Haber

  RTÜK Seda Sayan'ın programı ve Piyanist filmine ce...

  Haber 1

  atv'nin yeni dizisi Beyaz Karanfil'in bu hafta başlaması bekleniyordu....

  Haber

  Hande Ataizi, oğluyla yaşadığı bu keyifli günden k...

  Haber

  'Çiçek' adlı dizi ile ekrana dönmeye hazırlanan Se...

  Acunn.Com