Survivor Samanta - Survivor Berna kaygası

  Survivor Gönüllüler Takımı'nda sular durulmak bilmiyor.

  Güncelleme:
  12/03/2014

  Survivor Gönüllüler Takımı'nda sular durulmak bilmiyor.

  Survivor Gönüllüler Takımı'nda her gün yeni bir tartışma yaşanıyor. Sinirlerin gergin olduğu adada en ufak birşeyden bile tartışma çıkabiliyor.

  Bunlardan biri de daha önce hindistan cevizi nedeniyle araları açılan Survivor Samanta ile Survivor Berna arasında yaşandı. Survivor Samanta'nın Survivor Berna'ya yardımcı olmak istemesi tansiyonun yükselmesine neden oldu.

  Patates soyan Survivor Berna ve Survivor Sahra'ya öneride bulunan Survivor Samanta'ya ikilinin tepkisi sert oldu. İlk tepkiyi Berna'nın gösterdiği dakikalarda Survivor Sahra'da Berna'nın yanında yer aldı.

  survivor gönüllüler tartışma izle

  Survivor Samanta'nın tepkisinin sebebi


  Survivor Samanta, Berna ile aralarında geçenler için alttan almaya çalıştığını söyledi. Berna'nın söylediğinin farkında olmadığını ifade eden Samanta, 'ben kendimi Türkçe'yi iyi bilmediğim için yanlış anlamış olabilirim diye sakinleştiriyorum ama o hala konuşmaya devam ediyor' sözleriyle sorunun altında yatanları anlatıyor.

  survivor samanta neden kızdı

  Berna'yı üzen ne?


  Survivor Gönüllüler Takımı'nda çıkan tartışmaların birçoğunun odağındaki isim olan Survivor Berna, bu durumun sebebinin kendini doğru ifade edememesi olduğunu söyledi. Almanya'da büyüdüğüm için neyin yanlış anlama geldiğini tam olarak bilmediğini söyleyen Berna, karşımdakine saygısız söz söylediğimin farkında olmadığını söyledi. Bu nedenle arkadaşlarından kendisine karşı anlayışlı olmalarını isteyen Survivor Berna, konuyla ilgili olarak bir yıldır kendi kendine bu durumu düzeltmek için çabaladığını anlattı.

  survivor Berna'yı üzen ne

  Survivor Sahra Samanta hakkında konuştu


  Survivor Samanta'ya tepki gösteren isimlerden biri olan Survivor Sahra, konunun Samanta'nın ben biliyorum diye inat etmesinden kaynaklandığını söyledi.

  survivor sahra samanta tartışması

  Haber 1

  Gazze'de yaşanan dramla ilgili şu ana kadar belki ...

  Haber

  Korunmasız şekilde 100 metreden aşağı atlamak...

  Haber

  Xander Bailey isimli gencin tek hayali futbolcu ol...

  Haber

  Çağatay Ulusoy gazetecileri karşısında görünce şaş...

  Haber

  Ünlü şarkıcı sosyal medya üzerinden hakarette bulu...

  Haber 1

  Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel kızı Yade ile...

  Haber

  Özge Ulusoy, kendi adını taşıyan mayo ve bikiniler...

  Haber

  Hande Doğandemir ve Burak Özçivit buluşması gerçek...

  Acunn.Com