Survivor Samanta - Survivor Berna kaygası

Survivor Gönüllüler Takımı'nda sular durulmak bilmiyor.

Güncelleme:
12/03/2014

Survivor Gönüllüler Takımı'nda sular durulmak bilmiyor.

Survivor Gönüllüler Takımı'nda her gün yeni bir tartışma yaşanıyor. Sinirlerin gergin olduğu adada en ufak birşeyden bile tartışma çıkabiliyor.

Bunlardan biri de daha önce hindistan cevizi nedeniyle araları açılan Survivor Samanta ile Survivor Berna arasında yaşandı. Survivor Samanta'nın Survivor Berna'ya yardımcı olmak istemesi tansiyonun yükselmesine neden oldu.

Patates soyan Survivor Berna ve Survivor Sahra'ya öneride bulunan Survivor Samanta'ya ikilinin tepkisi sert oldu. İlk tepkiyi Berna'nın gösterdiği dakikalarda Survivor Sahra'da Berna'nın yanında yer aldı.

survivor gönüllüler tartışma izle

Survivor Samanta'nın tepkisinin sebebi


Survivor Samanta, Berna ile aralarında geçenler için alttan almaya çalıştığını söyledi. Berna'nın söylediğinin farkında olmadığını ifade eden Samanta, 'ben kendimi Türkçe'yi iyi bilmediğim için yanlış anlamış olabilirim diye sakinleştiriyorum ama o hala konuşmaya devam ediyor' sözleriyle sorunun altında yatanları anlatıyor.

survivor samanta neden kızdı

Berna'yı üzen ne?


Survivor Gönüllüler Takımı'nda çıkan tartışmaların birçoğunun odağındaki isim olan Survivor Berna, bu durumun sebebinin kendini doğru ifade edememesi olduğunu söyledi. Almanya'da büyüdüğüm için neyin yanlış anlama geldiğini tam olarak bilmediğini söyleyen Berna, karşımdakine saygısız söz söylediğimin farkında olmadığını söyledi. Bu nedenle arkadaşlarından kendisine karşı anlayışlı olmalarını isteyen Survivor Berna, konuyla ilgili olarak bir yıldır kendi kendine bu durumu düzeltmek için çabaladığını anlattı.

survivor Berna'yı üzen ne

Survivor Sahra Samanta hakkında konuştu


Survivor Samanta'ya tepki gösteren isimlerden biri olan Survivor Sahra, konunun Samanta'nın ben biliyorum diye inat etmesinden kaynaklandığını söyledi.

survivor sahra samanta tartışması

Adana'da karısından ayrıldıktan sonra dini nikahla...

Haber

Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'u hiç böyle görmed...

Haber

İşte 2015 yılının en favori 10 telefon adayı...

Haber

Medcezir ekibi Galata'da ve Üsküdar'da çekimler ya...

Haber

Etiler'deki evinde ölü bulunan Yelda Kahvecioğlu'n...

Eski mankenlerden Gizem Özdilli, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektifler...

Haber

Hız rekorunu İngiliz Mike Newman’a kaptıran Metin ...

Haber

Usta isim, “Eşiniz de Hollywoodlu oluyor mu?” soru...

Acunn.Com