Survivor İsmail'in taklidi güldürdü

Survivor İsmail'in en komik görüntüleri sadece acunn.com'da...

Güncelleme:
12/03/2014

Survivor İsmail'in en komik görüntüleri sadece acunn.com'da...

Survivor Ünlüler Takımı'nın neşe kaynağı; Survivor İsmail. Adadaki ilk günden itibaren yaptığı espriler ve taklitlerle takım arkadaşlarının yüzünü güldüren Survivor İsmail'in en komik görüntüleri acunn.com'da...

Kıran kırana geçen yarışmaların ardından adalarına dönen takımlar, vakitlerini aralarında yaptıkları eğlence yada deniz keyfiyle geçiriyor. Ünlüler adasında eğlencenin kaynağı ise Survivor İsmail.

Yaptığı taklitler ve programlarla Türk halkinin gönlüne taht kuran İsmail, adada da takım arkadaşlarının neşe kaynağı oluyor. Cüneyt Arkın taklidi yapan Survivor İsmail'e Survivor Merve ve Survivor Eda'da karşılık veriyor. Eski Türk filmlerinden esinlenen Ünlüler, diğer arkadaşlarını eğlendiriyor.

survivor cüneyt arkın taklidi

İnternet fenomeni 'komşu teyze'


Survivor İsmail, internette en çok izlenen videolardan biri olan ve 'komşu teyze' olarak bilinen internet fenomenini taklit ediyor. Bu kez İsmail'e, Survivor Ahmet ve Survivor Serenay'da katılıyor.

survivor ismail komşu teyze taklidi

Survivor İsmail'in balık arası ekmek keyfi!


Balık avı konusunda kendilerini geliştiren Survivor Ünlüler porsiyonları artırmaya başladı. İlk gün 3 ufak balık tutan takımın sofrasında artık büyük balıklar yer alıyor. Konuyla ilgili röportajında bu durumu esprili bir dille anlatan Survivor İsmail; 'normalde ekmek arası balık yenilirdi ama biz balık fazla olduğundan balık arası ekmek yapmalıyız' dedi.

survivor ismail balık arası ekmek

Ünlülerin keyfi yerinde


Ünlüler Takımı'nda yarışmacılar birlikte eğlenceli dakikalar yaşıyor. Ateşin etrafında oynanan Ankara Havısı'da bunlardan biri. Survivor Merve ile Survivor Akın'ın 'Ankara'nın Bağları' türküsünü söyleyerek oynadıkları oyun arkadaşlarını da eğlendiriyor.

survivor ünlüler ankaranın bağları

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronald...

Haber

ABD'de bir perakendeci Kara Cuma 'da tanesi 6 dola...

Haber

Galatasaray'ın Ziraat Türkiye Kupası G Grubu'nda 3...

Haber

Bu Tarz Benim'in yarışmacısı Didem Ezgi Akın'ın şa...

Haber

Kobani ye destek amaçlı düzenlenen konserde sahned...

Ünlü sanatçı Erol Büyükburç'tan gelin adayına büyük sürpriz....

Haber

Geride bıraktığımız gün diş çektiren Işın Karaca’d...

Haber

Usta sanatçı Derya Köroğlu eşiyle yeni taşınacakla...

Acunn.Com