Survivor'da kim elendi?

  Survivor 2014'ün ikinci eleme haftasında ada konseyine giden taraf Ünlüler Takımı oldu. İşte Ünlüler Takımı'ndan adaya veda eden ilk isim...

  Güncelleme:
  18/03/2014

  Survivor 2014'ün ikinci eleme haftasında ada konseyine giden taraf Ünlüler Takımı oldu. İşte Ünlüler Takımı'ndan adaya veda eden ilk isim...

  Nefes kesen mücadelelerin yaşandığı Survivor 2014'te dokunulmazlık oyununu kaybederek ada konseyine eleme için giden Ünlüler Takımı bir arkadaşlarını adadan göndermek için oy kullandı.

  Konseyin kararı Survivor Eda oldu


  Ada konseyinde verilen oylarda en fazla oyu alan isim Survivor Eda oldu. Bu sonuca göre adadaki ilk elenme adayı olan isim Eda oldu.

  Bireysel dokunulmazlık kimin oldu?


  SMS sıralamasının açıklanacağı konsey öncesinde oynanan dokunulmazlık oyunu, konseyde elenemeyecek olan ismi belirledi. Denge ve dayanıklılık isteyen ilk oyunda yarışmacılar tüm güçleriyle dayanmaya çalıştı. İlk oyunda sona kalan iki isim Survivor İsmail ve Survivor Serenay oldu.

  survivor bireysel dokunulmazlık

  İkili bu kez karşılıklı bir oyun oynadı. Belli bir mesafeden hindistan cevizi atarak porselen kırmaya çalışan Survivor İsmail ve Survivor Serenay oyuna hızlı başladı. Karşılıklı sayılarla ilerleyen ikilide atışları en fazla kaçıran isim Survivor İsmail oldu ve sayısını ilk 10'a çıkaran Survivor Serenay oldu. Bu sonuçla dokunulmazlığı kazanan Serenay ada konseyinde elenme ihtimalini de ortadan kaldırdı.

  Survivor'a veda eden isim


  Konseyde açıklanan SMS sıralamasına göre halk oylamasıyla birinci sıraya Survivor Tolga yerleşti. Elenecek ismin karşısına ikinci aday ismi belirleyecek olan Survivor Tolga bunun için Survivor Akın'ı tercih etti.

  survivor sms sıralaması

  Survivor Eda ve Survivor Akın'ın sıralamadaki yerleri de adaya ikinci veda edecek ismi belirledi. Buna göre Survivor Akın'dan daha az oy alan Survivor Eda Ünlüler Takımı'ndan adaya ilk veda eden isim oldu.

  survivor ada konseyi

  Haber 1

  26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos’ta Türk ordusun...

  Haber

  Chelsea ve Milan Fernando Torres'in kiralanması ko...

  Haber

  Hatice Şendil sevgilisi Burak Sağyaşar ile sushi g...

  Haber

  Son dönemin en dikkat çeken oyuncularından biri ol...

  Haber

  'Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu' isimli animasyo...

  Haber 1

  Tarkan, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda arka arkaya beş konser verecek. Her gece ...

  Haber

  Dizi oyuncusu Funda Şirinkal, ayrıldığı eşine çocu...

  Haber

  Avşar Film’in geçen sezon ilgiyle izlenen dizisi ‘...

  Acunn.Com