Survivor Berna kavga!

  Survivor 16. bölümde Survivor Berna ve Survivor Sahra birbirine girdi.

  Güncelleme:
  08/04/2014

  Survivor 16. bölümde Survivor Berna ve Survivor Sahra birbirine girdi.

  Survivor 16. bölümde, Gönüllüler adasında büyük tartışma yaşandı. Açlık nedeniyle yemek konusunda sık sık tansiyonun yükseldiği adada, karşılıklı konuşma bir anda tartışmaya dönüştü. Survivor Sahra ile Survivor Berna arasındaki tartışma, büyük bir tartışmaya dönüştü.

  survivor berna sahra kavga

  Survivor 16. bölüm, ödül oyunu, bireysel dokunulmazlık ödülü ve konsey ile ekranlardaki yerini aldı. Survivor 16. bölümde yaşanan kavga, elenecek ismin ada koseyinde belirlenmesine de engel oldu.Yaşanan tartışmanın devamında gerçekleşen fiziksel temas nedeniyle Survivor Berna yarışmadan diskalifiye edildi. Berna'nın adadan gitmesi nedeniyle bu hafta adada eleme olmadı.

  Survivor 16. bölümde neler oldu?


  Suvivor 16. bölümde oynanan ödül oyunu sonunda kazanan takım özel bir ödülün sahibi oldu. Kazanana ailelerinden gelen görüntülü mesajların izletileceği ödül için çekişmeli bir müsabaka oynandı. Çamur havuzundaki parkurda kıran kırana bir mücadeleye girişen takımlar, ödül için büyük bir mücadele gösterdiler.

  survivor 16 bölüm ödül oyunu

  Survivor 16. bölümde oynanan ödül oyununda Survivor Ünlüler Takımı, Gönüllüler Takımı karşısında farklı bir galibiyet aldı. Büyük bir başarı gösteren Ünlüler Takımı, 10-4'lük skorla ödülün kazananı oldu. Geçtiğimiz hafta oynanan ödül oyununu kaybederek ailelerinden gelen mesajları okuyamayan Ünlüler Takımı, bu kez özlemlerini giderme fırsatını yakalayan taraf oldu.

  Survivor'da büyük kavga!


  Survivor 16. bölüm Gönüllüler adasında istenmeyen görüntülere sahne oldu. Sık sık tansiyonun yükseldiği Gönüllüler adasında bu kez tartışma sonucunda fiziksel temas da yaşandı. Survivor Berna ve Survivor Sahra arasında çıkan tartışma Survivor Berna'nın sinirlerine hakim olamayarak fiziksel temasta bulunmasına neden oldu.

  survivor 16 bölüm diskalifiye


  Survivor'da diskalifiye şoku!


  Survivor Gönüllüler adasında yaşanan tartışmanın ardından alınan kararla Survivor Berna'nın yarışmadan diskalifiye edilmesine karar verildi. Böylece Gönüllüler adasında eleme yapılmadan gidecek isim de belli oldu. Yaşanan gerilim sonucunda sinirlerine yenik düşen Survivor Berna adaya ve yarışmaya veda etti.

  survivor 16. bölüm ada konseyi

  Haber

  Adana’da 45 dakika süren sağanak yağış, kentteki c...

  Haber

  Sezonun flaşa bir giriş yapan Diego Costa'yı Schal...

  Haber

  Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin haklarında sık...

  Haber

  Kara Para Aşk dizisinden ayrılan Nebahat Çehre nas...

  Haber 1

  Geçtiğimiz günlerde oğlu Selim Güney'i kaybeden Gökhan Güney yaşadığı acıyı gözy...

  Haber

  "Hırsızlık" davasında mahkeme, duruşmaya gelmeyen ...

  Haber

  Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan konuk olduğu 2....

  Acunn.Com