Survivor Akın ve Survivor Turabi'nin gerçek yüzü

Survivor'da en çekişmeli mücadelelerin tarafları olan Survivor Akın ve Survivor Turabi iddialarını yarışma dışında da her fırsatta dile getiriyor.

Güncelleme:
18/03/2014

Survivor'da en çekişmeli mücadelelerin tarafları olan Survivor Akın ve Survivor Turabi iddialarını yarışma dışında da her fırsatta dile getiriyor.

Hırçınlığı ve yenilgiyi kabullenemeyen yapısıyla dikkat çeken Survivor Turabi, yarışlarda da bu tavrını sürdürüyor. Survivor Akın ise Turabi'ye oranla çok daha sakin bir duruş sergiliyor.

survivor akın turabi tartışması izle

Yarışmanın iki güçlü ismi olan Survivor Akın ve Survivor Turabi, yarışmanın başında aynı takımda başlasalar da toplanan ilk konseyde Gönüllüler Takımı karşı takıma göndermek istedikleri isim için Survivor Akın ve Survivor Mert'i seçtiler. Ünlüler Takımı'nın da Survivor Akın'ı tercihiyle birlikte ikilinin yolları ayrıldı.

Takım içindeki dışarı taşındı


İkilinin takımın içindeki çekişmeleri geçişle birlikte takım dışına taşındı. Oyunlarda karşılaşan yarışmacılar kıyasıya bir yarışın içine giriyorlar.

Ödül oyununda Akın önde!


Survivor 7. bölümde oynanan ödül oyununda 3 kez karşılaşan ikiliden daha iyi performans gösteren isim Survivor Akın oldu. Survivor Akın, 3 oyunda da galip gelse de en yıkıcısı son oyunda alınan sayıydı. Survivor Akın'ın aldığı son sayıyla birlikte Ünlüler Takımı ödülün sahibi oldu.

Turabi dokunulmazlığı söktü aldı


Survivor Turabi'nin üstün geldiği oyunlar ise Survivor 7. bölümde oynanan dokunulmazlık oyunundaydı. Akın ile 2 oyunda karşılasan Turabi iki oyunda da sayıyı almayı başardı. Survivor Akın'da olduğu gibi Survivor Turabi de dokunulmazlık oyununda son sayıyı alarak Ünlüler Takımı'nı yıkan sayıyı aldı.

survivor tüm bölümler

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde, 17 yaşındaki lise öğ...

Haber

Samsung'un birçok defa sızdırılan ama bir türlü re...

Haber

Ünlü oyuncu rakibi olarak gösterilen meslektaşı il...

Haber

Süperstar konserinde çekilen fotoğraflarını izin a...

Haber

Ameliyat için Şubat ayının ilk haftası Amerika'ya ...

Murat Yıldırım ile sözleşme imzalandı...

Haber

Kardeş Payı’nda Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in kız...

Haber

Mila Kunis(31) ve Ashton Kutcher’ın(36) yüzünü ısr...

Acunn.Com